Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

kiedy dawałyście swoim dzieciom gazowane picie?

Polecane posty

Ja mieli okolo 2 lat to od czasu do czasu im pozwalałam, ale to na prawdę od święta. Mania nie lubi gazowanego, Korniś lubi colę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy mu nie dawalam, po
co mialabym dawac mu cos, co jest szkodliwe ? Kawe i fajki tez mu dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdy mu nie dawalam, po
ps. cola szkodzi kosciom dwutlenek węgla podrażnia przewód pokarmowy fosforany pogarszają przyswajanie cennego wapnia benzoesan sodu szkodzi śluzówce żołądka ale jak chesz wykonczyc dziecko, to mu daj, a i nie zapomnij o kurczaku, jesli to dziewczynka, zeby za 2lata mialo okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pewnie oberwę ale ja czasem, naprawdę czasem raz na kilka dni pozwalam synowi upić łyczek pepsi z mojego kubka.ale to śladowe ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla 6666
Mój szkrab ma 3 latka.Gazowane dostaje od święta.Rozcieńczone wodą. Soki kupne też, nawet te dla dzieci.To sama szkodliwa chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co dawać gazowane picie? Jest tyle innych napojów, że można spokojnie obejść sie bez niezdrowych gazowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla 6666
Mój synek dostaje swojskie soki, wodę niegazowaną zwykłą,czasem herbatkę. A jak na prawdę mało pije i ni chce więcej,podają mu wodę z miodem i cytryną. Uwielbia taką lemoniadę.Starszy synek też i bierze ją w butelce do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla 6666
Dodam,że miód kupuje u znajomego pszczelarza, naturalny, nie oszukany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...MMORELKA
a ja sie zapytam po co dawac dziecku gazowane? zeby za chwile sie uzaleznil i pił tylko colę albo inne g**no? zdązy sie jeszcze tego napic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek nienawidzi wody mineralnej, chyba że jest właśnie lekko gazowana, więc czasami mu daje parę łyków, lekarka powiedziała że jeśli tylko nie pije jej litramio, to mu parę łyków nie zaszkodzi, innych gazowanych rzeczy u nas w domu się nie pija (poza piwem...ale na to ma czas) więc tez ich nie dostaje, a teraz jak zimno to i tak pije tylko lekko ciepłą hebatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 3 lata i
nigdy nie miała w buzi nic gazowanego - no bo i po co?! daje jej wode przegotowaną lub mineralną, herbatki ziołowe i owocowe, czasem soczki. Zresztą ja sama gazowanego nie pijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moim pozwalałam spróbować jak chciały i skutek jest taki, że nie piją wcale bo nie lubią, a nie dlatego, że zabraniam u mnie najlepiej idzie kompot i owocowe herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a p oco gazowane ? to nie jest zdrowe! sama nie pije,chociaż mój facet czasami pije i gdy syn się uprze to mu dajemy,ale najpierw mocno wstrząsamy jego bidonem by wygazować w większości,ale i tak nie lubi gazowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn nie wypije nic gazowanego mało tego soku też nie wypije pije tylko wodę kiedyś jeszcze pił kakao , mojej koleżanki syn młodszy do mojego o rok potrafi wypić pół butelki dużej butli coli na raz -tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×