Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakra

Co ze spłatą raty, jak się przesuwają pieniądze? :(

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakra

Mam rentę i pracuję, ze względu na zdrowie musiałam wziąć kredyt w wysokości ponad 10tysięcy, spłacam powoli po 500zł/msc i jakoś jest. Ale pensję mam zwykle 28 (albo 29) a rentę miałam 14. Więc ustawiłam spłatę raty na 18 i automatycznie mi się 18ego spłacała. I działało to rok. Dosłałam zaświadczenie o tym, że się uczę i doszło do nich 1 listopada (wysłałam w pierwszym możliwym terminie odebrania takiego zaświadczenia - u nas od 25ego można takie brać- i wysłałam tego samego dnia; poprzednie "zaświadczenie że XYZ będzie się uczyć na naszej uczelni od..." tylko do września mnie kryło), ale to już za późno. Dzisiaj powinnam dostać rentę, a dostanę 22ego. Pomijając fakt, że mam rozłożone wydatki tak że koło 14ego jestem spłukana i czekam na rentę, to teraz mam tę spłatę za 4 dni :( nie mam jak pożyczyć tyle pieniędzy a bank ma gdzieś przesunięcie "dochodów" i czekają mnie gigantyczne odsetki za każdy dzień zwłoki :( mBank pytałam, nie obchodzi ich to. Pomóżcie, co mam robić :( Już pomijam fakt, że muszę zrezygnować z chorowania, bo nie mam jak zapłacić za leki. Szkoda, że organizm się nie zgadza i za 2 dni nie wyzdrowieje na te dwa tygodnie :( A naprawdę leków potrzebuję, a to wydatek rzędu 200zł. Po jedzenie czy środki czytości są tylko dla mięczaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalmido
może przenieś kredyt do innego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×