Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr.XXXXX

Kiedy kobieta zdradza faceta.

Polecane posty

Gość Mr.XXXXX

witam mam pytanie do Pań. Od pewnego czasu mam podejżenia że dziewczyna z którą jestem już 6 lat zdradza mnie od 2 lat mieszkamy razem. Chciałbym zapytać jak zachowuje się kobieta w stosunku do faceta którego zdradza jak zmienia się jej nastawienie do niego po czym najprościej poznać że jest się zdradzanym. Nie chcę tutaj nikogo oceniać czy osądzać poprostu chciałbym poznać opinie kobiet które znalazły sie w podobnej sytaucji czy podświadomie wysyłacie jakieś sygnały do faceta. Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy zachowuje się inaczej i tak naprawdę to Ty będziesz wiedział najlepiej kiedy jej zachowanie stanie się dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.XXXXX
ok stąd moje pyatnie do kobiet którym zdażyło się zdradzić faceta jak się w stosunku do niego poźniej zachowywały czy sprawa się jakoś wydała i czy jest jakaś powtarzalność zachowań kobiet które zdradziły chciałbym to porównąć z zachowaniem mojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjÓrk
kobieta jak zdradza zazwyczaj ma ku temu powody ;] a zachowuje się normalnie jak gdyby nigdy nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette33
staje sie oziebła, przestajesz ja obchodzić, o seksie zapomnij, wszystko jest ważne tylko nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjÓrk
Anette33 z wlasnego doświadczenia piszsz?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette33
tak ja tak go traktowałam nie wytrzymał i po pół roku sam mnie zostawił zdradzałam go przez cały ten czas i na koniec odstawiłam jescze scenke z płaczem żeby mnie zostawiał że jest milością mojego życia do dziś nawet nie podejżewa że mogłam go zdradzać wyszło na to że to on mnie zostawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to wredne są
Zdradzają, chłodzą jak lodówki i jeszcze płaczą, że zmusiły faceta do odejścia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką szmatą to można sobie tylko nogi wytrzeć. Jak zdradzi, to trzeba jej zepsuć życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×