Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leś

Czy można rozkochać w sobie kobietę, dla której jest się frajerem?

Polecane posty

Gość leś

Moja historia jest trochę dziwaczna. Zakochałem się w kobiecie i okazywałem jej to jak frajer. Na każdym kroku zapewniałem ją jak bardzo ją kocham itd. a kiedy z nią rozmawiałem byłem bardzo spięty. Teraz wiem, że popełniłem masę błedów, ale czy jest jeszcze możliwe żeby ją w sobie rozkochać? Kobiety, miałyście kiedyś taką sytuację, że zdołałyście pokochać kogoś, kogo wcześniej uważałyście za frajera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy się ze mną zgodzicie
jest możliwe . Musisz przestać być frajerem tj zmienić się i jej to powiedzieć ,ale tego z dnia na dzień nie zrobisz raczej musisz poczekać już kilka miesięcy bądź nawet rok dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leś
Gdybyś była na jej miejscu to jakie cechy chciałabyś we mnie widzieć?(jeśli można spytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
ale jaka teraz jest miedzy wami relacja? bysliscie razem, spotykaliscie sie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leś
nie spotykaliśmy się przez to jaki byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngaannaaaaa
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
To teraz jaki zamierzasz być? Ja bym się tam cieszyla jakby facet tak za mną latał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leś
nie chcę co chwile komplementować jej do przesady, trochę się wyluzować żeby nie spinać atmosfery, nie uznawać ją za lepszą od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlugo sie
spotykaliscie?co ona czuje do ciebie,bo mowisz rozkochac,ale czy ona cie kochala,byliscie w jakims konkretnym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×