Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

dziewczyny struktura zatrudnienia i struktura zawodowa to to samo?;-) może wiecie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
cześć dziewczyny, ale tu cisza :/ moja Królewna już śpi. nie wiem czy pisać więcej, czy ktoś to przeczyta? może jednak topik odżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no niestety życie tu zamiera :( hej inwazjo- aniu ;) możecie opowiadać i pytać, ale na odp. trzeba tu czekać ok doby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jestem mamą 7 miesięcznej Alicji mam pytanie do was jak usypiacie swoje pociechy bo my mamy z tym wielki problem pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę że już nikt tu nie zagląda ale gdyby któraś zajrzała to niech napisze co słychać. Mojemu brzdącowi rośnie ząb na górze to jego pierwszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej dziewczynki:)Coś cicho tu.Ja Was ciągle podglądam,ale niestety na długie pisanie czasu brak:( bo od 3 stycznia wróciłam do pracy.U nas wszystko ok.Kuba ma już jakoś miesiąc 2 zęby na dole, a teraz chyba idą mu następne:)Mój mały rozrabiaka siedzi już nawet pewnie, ale siada z raczkowania, a nie podciąga się z leżenia, zaczyna już też raczkować, ale na razie tylko pełza i do wszystkiego co chce dopełza sobie:)Dzisiaj z mężem obniżyliśmy mu łóżeczko, bo próbuje w nim stanąć i baliśmy się że wyleci.Pozdrawaiam Was dzieczynki:)Napiszcie co tam u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej,he, dalej tu nikogo nie ma a szkoada, taki fajny topik był!Dziewczyny piszcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
cześć Dziewczyny, moja Córuchna skończyła 4 miesiące. uparcie karmię piersią, jutro mamy kolejne szczepienie i ważenie przy okazji, zobaczymy co powie p. dr. wg mnie jest ok, Mała ma fajne pyzy i mnóstwo tłuściutkich fałdek, do tego super humor i temperamencik ;) pewnie u Was też na dworze tęgi mróz, my nie wychodzimy na dwór od ponad tygodnia i ja już fisia dostaję w domu, ale jak tylko zaliczymy szczepienie i mróz odpuści wyciągam nasz dyliżans i ruszymy na wycieczkę. zębów jeszcze nie ma, ale dziąsła swędzą, oj swędzą... pozdrawiam wszystkie mamusie bardzo gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
ja też tu zaglądam :) powiedzcie dziewczyny kiedy zaczęłyście rozszerzać dietę maluszkom? 4 marca Małej minie 5 miesięcy i myślę, żeby zacząć. jak u was wyglądały początki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od jabłka później marchewka ziemniak kasza manna a właśnie justyan wprowadziłaś już gluten? Ja swojemu już w 5tym miesiącu podawałam właśnie kaszę manną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
właśnie zastanawiam się nad glutenem. manna na wodzie? zwykła czy jest jakaś dla dzieci? ile dawałaś na początku? pewnie ok. łyżeczki 1 raz dziennie. jak już ją zrobię, można ją trzymać w lodówce? chyba nie, trzeba świeżą za każdym razem. zielona jestem z tego jedzonka i nie wiem jak zacząć. siostra zaczynała od soczków: jabłkowego i marchwiowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tak sobie zajrzałam:) oskarek niedawno skończył roczek. ma 8 zębów, stoi i chodzi w łóżeczku i kojcu, ale bez trzymanki jeszcze się boi. cały czas nie choruje, ogólnie ma się dobrze. już je moje obiadki:)) w nocy jeszcze 1-2 razy budzi się na cyca. jakoś sobie radzimy. pozdrawiamy wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Oskarka. ;) Dlugo mnie nie bylo (brak internetu) szkoda,ze temat juz sie nie kreci tak jak wczesniej. :( Dla Was wszystkich drogie Mamusie i dla Waszych pociech wyczymy duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dołączam się do życzeń dla Oskarka i reszty :-* mój synek niedługo skończy 10 miesięcy ma 6 ząbków już wstaje sam w łózeczku nie choruje ale mamy problem z jedzeniem w sumie można powiedzieć że ono wcale go nie interesuje nie ma czasu wręcz :-) dalej karmię cycem. GnM a co u Twojego brzdąca mam nadzieję że napiszesz coś więcej i reszta też :-) pozdrawiam gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętajcie o witaminie D, ja daję i maluchowi i starszakowi, tak poleciła mi Pani Doktor nasza. Daję d-vitum, łatwa w użyciu, wydajna w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×