Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutro ide do peacy:) ...

jutro ide 1 dzien do pracy, mam 36lat

Polecane posty

Gość jutro ide do peacy:) ...

Dostaam prace w rejestracji, po znajomosci ale lepsze to nic siedzenie w domu, dzieci wychowalam poszlyw swoja strone , juz mi sie dom znudzi , ciekawe jak sie odnajde. ps, to moja pierwsz praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammmmmmmm
35 lat ale zero znajomosci wiec i ciezko mi o prace:-( troche ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zazdroszcze i grat
mi nikt nie pomoze znalezc pracy. Dostaje brudna robote a potem za jkias czas mnie zwalniaja, bo juz mnie nie potrzebuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkiju45
a kto wam zrec daje? i ubiera? przez pol zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gttdff
nie zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacna
bez znajomości pracy nie dostaniesz na pewno nie w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drytfiyguh
to ile ty miałaś lat jak urodziłaś jak one już poszły swoją drogą ?????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltako
to jest nieprawda, że pracy nie ma. Żadnej ?? Oczywiscie, że biurowej, miłej ciepłej posadki to się raczej bez solidnego wykształcenia albo znajomości nie znajdzie. Ja nie mam szkól tylko liceum i ciagle pracuje, bo muszę. Teraz w ciagu tyg znalazłam sobie prace w markecie, mimo zę na spotkanie o prace przyszlo 30 kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz a ja
mam tak ze kilka lat pracowalam w zawodzie. teraz nie mam szans bez znajomosci na taka prace i do marketu na kasjerke mnie nie chca bo nie mam dosiwadczenia przegrywam na starcie bo prace dostaja albo mlde osoby zaraz po szkole albo takie ktorej juz maja doswiadczenie w handlu i tkwie w blednym kole. bo pracy biurowej nie dostane bez znajomosci a do innej nie chca mnie przyjac bo mam 35 lat i zero doswiadczenia chociazby na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide do peacy:) ...
corka ma juz 19 syn 17..jest juz mezatka, syn w technikum zaocznym pracuje i mieszka z dziewczyna , my z mezulkiem sami juz, chodz on wol mnie w domku, obiadek ciasto i czysciutko, zobaczymy czy dam rade , jak nie to wracam do domku i dziecko bede jakes bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz.....
pocieszyl mnie ten temat, mam 28 lat i nigdy nie pracowalam :( moze tez keidys ktos mi zalatwi prace po znajomosci? chcialabym bo ciezko mi samej cos znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jedno bardzo interesujące i prawdziwe powiedzenie - Kiedy pracujesz, to nie masz czasu pieniędzy zarobić. Jak już nie pracujesz, to nie pchaj się do tej pracy! A jeśli potrzebujesz pieniędzy, to zapytaj mnie jak możesz dobrze zarabiać z własnego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×