Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość betti3867824628

niby szczupła a jednak źle wyglądam...

Polecane posty

Gość betti3867824628

dziewczyny mam 168cm wzrostu i ważę 55kg, podoba mi się moja figura, ale nago wyglądam źle, nie wyobrażam sobie jak bym miała w kostiumie paradować po plaży - bo jak usiądę to robi mi się gruby brzuch:/ na stojąco jest płaski, inne dziewczyny mają podobną budowę ale ich ciało wygląda zdecydowanie lepiej , co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
mam taką samą wagę, wzrost i taki sam problem ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianin_666
nikogo to nie obchodzi, trudno żebys siedzac nie miała wiekszego brzucha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
skoro Cię nie obchodzi, to po cholerkę odpowiadasz ? paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianin_666
morda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
hihihihihi, idę, miej satysfakcję miej :) dobranoc smutny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze glownie moga pomóc tu cwiczenia i regularny sport - plus peelingi, moze jakies masaze ujedrniające. Od czasu do czasu wybierz sie do jakiegos dobrego spa, ja czasem jezdze do Primavery Spa nad morze na masaze i takie weekendy oczyszczajace i super to robi na moja skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka98
hej, mam podobnie, na brzuch to polecam A6W, dopiero zaczynam, a juz jakies tam efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z tym, że A6W jest bardzo trudne, przez pierwsze dni jeszcze nie jest tak źle ale później na prawdę ciezko wytrwac do konca, a jesli ktoś się wcześniej nie ruszał za dużo to będzie to dla niego męczarnią i watpie ze wytrwa, lepiej zaczac od czegos lzejszego+dieta+masaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ćwiczenia fitness. Nie będziesz przy nich chudnąć, bo w sumie jak wnioskuję i tak nie ma z czego, ale twoja sylwetka nabierze ładniejszych kształtów, skóra stanie się jędrna. Polecam jakieś zajęcia aerobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol
Na posiadanie płaskiego brzucha polecam ci systematyczną aktywność fizyczną, ale także i zmiany w dotychczasowym jadłospisie. Jak się okazuje chcąc posiadać naprawdę płaski brzuszek powinno się zjadać odpowiednie produkty. Są nawet specjalne diety na płaski brzuch. Moja znajoma kiedyś stosowała specjalnie przyrządzaną dietę opierającą się na zupce. I faktyczni po kilku miesiącach jedzenia jej miała chudy i sprężysty brzuch. Oczywiście stosowała też ćwiczenia fitness. Taką dietetyczną zupę spożywała ją pięć razy w ciągu dnia - w małych porcjach. Ponadto widziałam, ze popijała w ciągu dnia spore ilości wody mineralnej niegazowanej, herbatek ziołowych i zielonej. Zupę dietetyczną przyrządzała według specjalnie opracowanego przepisu czasem według swego upodobania. Znalazłam stronkę, z której miała przepis na zupkę na płaski brzuch. Podają ją zainteresowanym http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/11/15/6-najpopularniejszych-diet-na-plaski-brzuch/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×