Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babilonnnia

późna owulacja?

Polecane posty

Gość oczywiście że jest możliwe
a jakie masz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
domowe laboratorium a na zdjęciu jest mama z dzieckiem - paskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
pierwszy cykl z testami? czy robiłaś już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
tak.. kupiłam testy wracając wczoraj o lekarza.. wczoraj właśnie była bardzo mało widoczna kreska, dzisiaj ok 12 leciutko bledsza i zrobiłam jeszcze przed chwilą i wyszła jaśniejsza znowu nić ta o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
a nie piłaś nic na 2 godziny przed zrobieniem testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
właśnie nie... specjalnie aby zrobić.. zobaczę jeszcze wieczorem ok 19 po powrocie z pracy akurat nie będę miała jak się napić więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
to ok:) zrób wieczorem i powtórz jeszcze przez chociaż 3 dni o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
chyba zrobię tak jak napisała bziumkowa mama daruję sobie ten cykl, poczekam na okres i zacznę w następnym cyklu cały czas zastanawiam się czy to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
warto obserwować śluz ja na jego podstawie bezbłędnie rozpoznaję owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
problem teraz leży po tej stronie że ja właśnie tego śluzu nie widzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
pozytywny.. kreska jest taka sama jak kontrolna i jeszcze jeden bok testowej jest ciemniejszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
no to masz trochę utrudnione zadanie;) na podstawie śluzu można naprawdę wiele wywnioskować a ile pijesz płynów w ciągu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
oczywiscie ze jest mozliwe, mozesz napisac jak po obserwacji sluzu dochodzisz do tego kiedy jest owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka jak wy
hej, to bardzo możliwe, że owulacja Ci się przesunęła. ja też miałam regularne cykle 29dniowe, a w ciążę zaszłam grubo po 20dc i nawet z usg się to zgadza, bo zarodek jest o tydzień mniejszy niż wyliczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
u mnie śluz dojrzewa książkowo, 6 dni tylko , że prawie zawsze jest widoczny rzadko zdarza się bym go nie miała na tyle by nie ocenić czy już jest po dniach płodnych czy też nie więc mam ułatwione zadanie;) swego czasu obserwowałam siebie również stosując testy owulacyjne i wszystko pokrywało się z moimi obserwacjami to naprawdę nie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
czyli 6sty dzien jest "tym" dniem, czy dzien po nim? Ja mam w miare ok sluz, zaczyna sie pojawiac kolo 8dc i tak 12 jest najlepszy, 13 juz tak prawie sucho, 14 robi sie bialy raczej nie plodny. Nie mam go duzo, ale mam na tyle zeby widziec i ocenic. Kiedy moze u mnie wystepywac owulacja z takich obserwacji sluzu? cykle kolo 27dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
choc w tym cyklu najlepszy sluz byl w 10 i 11dc, 12dc resztki, 13 juz nic, 14 nieplodny, a tempka skoczyla dopiero w 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
no właśnie na temperaturze najmniej można polegać, bo skoczyć może nawet 4 doby po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
No to po opisie mojego sluzu z tego cyklu, czyli pierwsze oznaki juz w 7dniu, ale malutko bardzo wodnisty, 8dc to samo 9 juz lepiej i troche gesciejszy, 10 i 11 juz swietni ciagnacy sie, ale nie za duzo, tak na papierze momentami widzialam, 12 juz mniej ale jeszcze cos tam bylo, lekkie uczucie mokrosci, 13 nic, 14 nie plodny, bialy, lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jest możliwe
ostatni dzień ze śluzem, który ma choć jedna cechę płodna traktujesz jako dzień szczytu, a potwierdzasz kolejnym dniem, gdy pojawia się śluz z cechami niepłodnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
temperatura 36,3 test owu pozytywny - kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej brak śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
ból jajnika (rozciąganie i kłucie) + ból krzyża i co jakiś czas pieczenie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoj energetyczny
Dziwna sprawa. Ale jest to możliwe jak najbardziej np pod wpływem stresu czy przeziębienia. Jak nie ufasz testom z moczu to może kup sobie mikroskop owulacyjny? jest na ślinę i na śluz z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
damy radę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
wydaje mi się że pęcherzyk już pękł przez ok godzinę czułam ból, rozciąganie i kłucie w tym jajniku i takie skurcze przechodzące przez kręgosłup po tej godzinie ból ustał już nie jest taki mocny tylko troszkę plecy mnie bolą.. ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
wszystko by się zgadzało przedwczoraj test owu z delikatnie jaśniejszą kreską wczoraj taka sama nawet przy brzegu ciemniejsza dzisiaj ciemniejsza i te odczucia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
czesc kolezanko dzisiaj :) Ja juz wczesniej pisalam, sama owulacja nie boli, moze cos tam pobolewac przed peknieciem perzechyka, kiedy on juz przybiera najwieksza wielkosc, albo po owulacji, gdzie na miejscu po peknietym pecherzyku wytwarza sie cialko zolte. Proponuje dzis dalej dzialac z mezem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
mam tylko nadzieje ze tego testu owulacyjnego nie robilas z pierwszego moczu? Jesli dzis jeszcze tempka jest nisko, a test owulacyjny wyszedl dzis pozytywny - wczoraj negatywny, tak? To dzis i jutro dzialaj. Od pozytywnego testu owulacyjnego moze minac nawet 36h zanim nastapi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
Ah, zle przeczytalam - wczoraj wyszedl pozytywny, wiec to mozliwe ze dzis :) dzialaj kochana jak mozesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
asia heheh no już 2 dzień pozytywny :-D wczoraj działałam wieczorem i nawet już nie wstałam aby zostało wszystko w środku śluz zauważyłam ale nie jest widoczny gołym okiem na papierze.. jest tylko w środku :-D zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×