Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babilonnnia

późna owulacja?

Polecane posty

Gość asiasiaasiaasiaasia
Jak jest w srodku to najwazniejsze. Juz wiecej nie rob testow, bo szkoda ich, a tak naprawde liczymy czas ( te 36h) od pierwszego pozytywnego, pozniej juz nie ma sensy robic, bo czasami test moze wychodzic pozytywny jeszcze przez dzien, dwa, ale liczymy ten pierwszy pozytyw. Mam nadzieje ze zostaly wykonane dobrze i pokazuja u Ciebie prawde. Dzis tez jak mozesz, masz ochote i chcesz to dzialaj - na pewno nie zaszkodzi i tak samo, nie wstawaj juz i nie myj sie, idz spac wtulona w swojego meza i nie mysl o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
I jak moge cos podpowiedziec, to moja taka mala rada ( z tego duuuzo osob skorzystalo ) - skonczcie od tylu, na pieska, czy zwal jak zwal :P To jest najlepsza pozycja na wystrzelenie i szybie dostanie sie spermy do szyjki macicy, pozycja ta jest bardzo gleboka, a Ty poprzez nachylone ( ugiete ) lekko plecy ulatwiasz jeszcze plyniecie spermy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
asiu testy robię ok 12 nie z pierwszego moczu i nic nie piłam na 2 godziny przed testem. zrobiłam też wczoraj wieczorem po powrocie z pracy nic nie piłam 3 h dzisiejszy test wcześniej ale też nie z pierwszego i nie po piciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
:-D właśnie wczoraj tak było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
To dzisiaj kochana zrob poprawke i zostaje cierpliwe czekanie :) Mnie sie osobiscie nigdy nie udawalo z tymi testami, nie wiem, moze jak je robilam to za bardzo sie spinalam psychicznie, ze wiesz pozytyw - musi byc sex i jakos nie wychodzilo, ale mam kolezanke ktora probowala 3 cykle i nic, wiec polecilam jej testy i od razu zaszla w ciaze. Testowala ok godziny 16 zawsze raz na dzien. w dniu pozytywu ok godziny 16 odbyla stosunek wieczorem dopiero - kolo godziny 22 i na drugi dzien poprawka po poludniu byla i ma slicznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
:-D no poprawka będzie szkoda że wcześniej z pracy wyjść nie mogę :-P wyskoczyłabym do domku już i zatopiła się w łóżeczku :-D cierpliwie poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
mówią aby się nie stresować, nie myśleć ale tak się niestety nie da, samo z siebie nachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
asiu a napisz mi jak może4sz oczywiście jak długo się starasz czy masz już dziecko czy to ma byc pierwsze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziumkowamama
ooo widzę że u ciebie pełną parą poszło wszystko :-D ja raczej odpadnę niestety objawy to mam takie zwykłe jakby okres miał przyjść a do tego rwie mnie znowu nerka (kiedyś przebyłam odmiedniczkowe zapalenie nerki) nie wiem czy u mnie dojdzie do owulacji, jak na dwa jajeczka w jajniku to nic az tak mocno mnie nie boli, normalnie dalej mamy te swoje "niby starania" ale bez nakręcania się pozdrawiam śledzę wątek także poczekamy na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
witaj, a może nam się uda, nie ma co się poddawać przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
NO tak, psychika ma tu duze znaczenie, wiem to po sobie, dlatego dobrze radze - od jutra nie wchodz na forum, nie czutaj nic, nie szukaj, nie wsluchuj sie w cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasiaasiaasiaasia
babilonnia, oj moja historia jest strasznie dluga :P Ponad rok temu spontanicznie stwierdzilismy z mezem ze czas na dziecko, kochalismy sie na luzie bez zabespieczenia jakies 3 cykle i nic, wiec zaczelam myszkowac w necie... tak myszkowalam i czytalam i sie wkrecalam ze rowne 12mcy przesiedzialam na forum i czytalam bzdury ktore wprowadzalam do naszego zycia seksualnego, i spinalam sie z kazdym dniem coraz bardziej, z kazda godzina czulam nowe objawy, a zawsze przychodzil okres. Postanowilam nie wchodzic na fora, nie czytac - skupic sie na swoim zyciu i nie wkrecac sobie... po 3mcach zaszlam w ciaze ktora stracilam w 9tygodniu. Teraz mamy przerwe chwilowa aby moj organizm doszedl do siebie i mysle od nastepnego cyklu znikne znow z kafe i innych takich i sie zaczne relaksowac i cieszyc seksem i sprobujemy na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
uuuu to rzeczywiście nieciekawie a mam pytanie: dlaczego po owulacji testy owu wychodzą pozytywne? Jestem pewna że owu miałam wczoraj, dzisiaj śluz biały wodnisty temp 36,4 widziałam wykresy gdzie testy owu po owulacji wychodzą negatywnie mimo to zrobiłam test dzisiaj i kreska jest mega mocna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
z cech śluzu płodnego więc jeszcze nie jest po owulacji u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
w tym że dzisiaj nic a nic nie czuję.. wczoraj wszystko mnie rwało od jajnika :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
nie wiem co mam teraz myśleć 3 dziań test pozytywny wczoraj była mocna krecha, dzisiaj mega :-( to jak można rozpoznać jajeczkowanie jak wszystko wskazywało ze wczoraj było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam co u Ciebie :) ból itd. to subiektywne odczucia. Nie muszą wcale się sprawdzać. Tak naprawdę tylko monitoring da 100% pewności. Tak jak ktoś napisał, wodnisty śluz to płodny. Liczy się ostatni dzień śluzu o cechach płodnych. Skoku widzę jeszcze nie było? Jeśli chodzi o testy, już nie pamiętam dokładnie, ale zawsze miałam pozytywny 3-4 dni. Nie wiem tylko, jak było wtedy z owulacją. Wszystko zależy od poziomu lh. U Ciebie jeszcze nie spadł na tyle, żeby przestał być "widoczny" dla testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
moja temperatura 36,4 rano zauważyłam śluz rozciągliwy przejrzysty ale nie wiem czy to szczyt czy pozostałość po wczorajszym nocnym przytulaniu :-P od wczoraj też ból sutków i kłucie w pochwie (przepraszam za szczegół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
chyba czas najwyższy wyluzować już mam dosyć nie znam swojego ciała tak dobrze jak przypuszczałam nici nie ma to dalej sensu dziękuję dziewczyny za dużo podpowiedzi i pomoc nie będę zaśmiecać forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
po współżyciu należy odczekać 24 h by znów móc polegać na samoobserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhfyyyyrrrr
gucio prawda! u mnie skok nastąpił dokładnie 2 dni po owulacji używałam testów owulacyjnych, miałam ciemniejszą krechę, uprawiałam sex w tym dniu wieczorem, rano nie zaobserwowałam wzrostu tempki, myślałam że wszystko stracone. Następnego dnia miałam już podwyższoną temperaturę a test ciążowy wyszedł śliczne dwie kreski nie jest powiedziane że temperatura MUSI wzrosnąć następnego dnia są kobiety którym wzrasta dopiero 4 dni po owulacji i wiedzą to z monitoringów itp nie załamuj się tylko przestań myśleć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
metoda mierzenia temperatury jest bardzo mało precyzyjna, bo temperatura może podnieść się nawet na 4 doby po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhfyyyyrrrr
Temperatura reaguje bardzo szybko na zmiany hormonalne w organizmie. Do szczególnie ważnych dla nas należy reakcja na wydzielanie progesteronu, rozpoczynające się często wraz ze szczytem LH poprzedzającym owulację o 9-36 godzin. Może czasem już przed owulacją doprowadzić do pierwszego wzrostu ptc. Ze wzrostu temperatury nie można jednak wnioskować o poziomie stężenia progesteronu. Uwaga badania pokazują, że pierwszy znamienny wzrost poziomu progesteronu może nastąpić w okresie od trzeciego dnia przed do trzeciego dnia po owulacji. taki zapis będziesz miała na stronie 28dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalmatynek
zaśmiecać nie zaśmiecasz w jednym miejscu wiele pytań i odpowiedzi poruszyłaś temat łączny całej owulacji, testów, temperatury, odczuć rzadko można przeczytać wszystko w jednym wątku bravo i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
dzisiaj temperatura podskoczyłam do 36,7 widzę oznaki też na bieliźnie śluzy białego, nierozciągliwego, lepkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
czyli jest już po owulacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
hehe tylko ciekawe kiedy była :-P sex uprawiałam w środę i piątek :-D może jakaś szansa jest dzisiaj prócz wrażliwych sutków to nie czuję nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
musiała być wczoraj jeśli jeszcze wczoraj zaobserwowałaś choć jedną cechę śluzu płodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
właśnie weszłam do pracy dzisiaj 36,6 śluz biały, nierozciągliwy lepki zero czegokolwiek może troszkę sutki wrażliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
no teraz to już tylko pozostało czekać do terminu @ i wierzyć, że nie przyjdzie;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×