Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babilonnnia

późna owulacja?

Polecane posty

Gość babilonnnia
nic innego mi nie pozostaje nie czuje nic, czasem sutki nic więcej nie wyszukuje sobie nic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
w tej chwili to na próżno doszukiwać się jakichkolwiek objawów;) implantacja zarodka ma miejsce między 5 a 12 dniem po owulacji więc trzeba się uzbroić w cierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
:-D teraz nie mam co wyszukiwać :-P nie będę miała głowy :-D jutro zaczynam 3 dniowe szkolenie jakby owu się nie przesunęła to 23 - 24 listopada powinnam okresu dostać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
no bo nawet jeśli doszukiwałąbyś się, to i tak za wcześnie na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
dokładnie chociaż moja sąsiadka zaraz po owulacji - ok 2 dni wiedziała że jest.. heh nie wiem jak ona to zrobiła ale wiedziała podobno po smaku ulubionego łososia.. coś jej nie pasowało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
zaznaczam że nie starała się o dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
to jest niemożliwe by cokolwiek czuła, bo musi dojść do implantacji zarodka by tak naprawdę mówić o ciąży, a zarodek może się zagnieździć najwcześniej w 5 dniu po owulacji;) mogła co najwyżej mieć intuicję iż udało się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
a testy ciążowe mają działanie od zapłodnienia czy od zagnieżdżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
a jak sądzisz?;) oczywiście, że od ZAGNIEŻDŻENIA, bo dopiero po zagnieżdżeniu zarodka w organizmie kobiety wytwarza się gonadotropina kosmówkowa, czyli ludzki hormon zwany beta hcg i ma to miejsce dopiero 1-2 dni PO ZAGNIEŻDŻENIU a że u jednej kobiety dochodzi do zagnieżdżenia szybko, bo już 5 dni po owulacji, to producenci testów ciążowych domowych, z moczu bazują właśnie na tym pisząc w instrukcji, że test wykrywa ciążę już 6-dniową;) jednak proces implantacji ma prawo nastąpić między 5 a 12 dniem po owulacji i nigdy nie wiemy ile czasu akurat potrzebne jest temu naszemu zarodkowi dlatego jeśli nawet jesteśmy pewne dnia owulacji, to najrozsądniej jest odczekać te 12 dni + 2 dni na wytworzenie się gonadotropiny i wtedy z dużym prawdopodobieństwem możemy sprawdzać czy ciąża już faktycznie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
no właśnie mi się tak wydawało.. czytałam jakis post że testy ciążowe wykrywają już 6 dniową ciążę a ciąża zaczyna się już od zapłodnienia czyli owulacji szczerze to jeszcze nigdy nie robiła testu i nie zagłębiałam się w to wszystko dziękuję bardzo za odpowiedź bo widzę że jako jedyna jesteś w stanie mi odpowiedzieć na moje pytania :-P jak Pani ginekolog nowej generacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
faktycznie ciąża zaczyna się zaraz po zapłodnieniu jednak nie każde zapłodnienie kończy się zagnieżdżeniem z różnych powodów, a i nierzadko nawet po zagnieżdżeniu ciąża okazuje się być biochemiczną w każdym razie wykryć ciążę można dopiero wtedy, gdy zarodek się zagnieździ;) cieszę się, że mogę pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
Dzisiaj szkolenie buuu temperatura 36,7 wczoraj wieczorem czułam delikatne ciągnięcie w dole brzucha i delikatne chwilowe kłucie jajnika :-P nie doszukuje się, po prostu to poczułam dzisiaj rano jak robiłam kawę też kłucie stresuję się troszkę tym szkoleniem.. 2 dni szkolenia a 3 to egzamin :-P od wyniku będzie zależało moje miejsce w firmie jest nowy szef i ten diabeł chce sprawdzić naszą wiedzę a tych laików wywalić i wsadzić swoich raczej mnie nie zwolnią gdyż są tylko 2 osoby które znają się na tym programie co go obsługujemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
no i miałam dzisiaj dziwną akcję. zabolał mnie brzuch jak na okres (według wcześniejszych cykli lada dzień powinnam dostać okresu) zrobiło mi się mokro, poszłam do łazienki a tu niespodzianka okresu brak natomiast na bieliźnie i przy "podtarciu" zostało spor o białego śluzu takiego rozciągliwego bólu piersi brak od szkolenia aż do teraz czuję takie dziwne ciągnięcie oraz kłucie z tego wszystkiego zrobiłam test owu który wyszedł negatywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisty śluz to jedna
cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
tak na szybko w przerwie :-P nie da się być cierpliwym :-D czasami chciałoby się coś na już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonnnia
no i po szkoleniu :-D jutro egzamin dzisiejsza temperatura z rana to 36,8 w dniu kiedy wynosiła 36,6 to walnięcie klawiaturowe :-P miałam wtedy 36,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ovu 25 dnia cyklu (cylk32 dni)robiłam testy ovu i sie załamałam bo myslalam ze nie zdąży sie tam nic zrobić ze popłynie wszystko z okresem a tu masz miałam dostać 1 czerwca @ nie przyszla. testy negatywne dopiero test wyszedł 5 czerwca o 22. Jestem w ciąży hcg juz wyszło 69 czyli 2-3 tydzień po 13 dniach od ovu. Wszystko jest możliwie mi pomogly testy ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnych metod do wyznaczania dni płodnych uzywałam, teraz przyszła kolej na Ovu Control i póki co...mogę powiedzieć że na pewno sam sposób jest najwygodniejszy i najbardziej higieniczny z tych jakie znałam do tej pory. A co do efektów? Jak na razie nic, ale minął dopiero jeden cykl więc tak naprawdę to dopiero sam początek stosowania. Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmm

My też dużo zawdzięczamy Ovu Control. Wcześniej przez rok bez skutku próbowaliśmy zajść w ciążę. Dopiero jak zaczęłam określać dni płodne przez test śliny to test ciążowy okazał się dla nas łaskawy i pokazał drugą kreskę! Jakoś w drugim miesiącu wyznaczania owulacji. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×