Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arya31.1

odkrywam swoją kobiecość :)

Polecane posty

Gość laska z Oslo
oj tam oj tam, po prostu tak o sobie myslisz, ale jakbys byla inaczej wychowana to bys myslala inaczej. Dlatego uswiadom sobie ze chodzi o Twoje podejscie. Musisz nad ni m porpacowac. poza tym jak Ci tak strasznie przeszkadzaja te uda, czy pupa to sie odchudz oczywiscie zdrowo! Cwiczenia itd, dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowy
A ja wam życzę pewności siebie dziewczyny. Naprawdę jak się bardzo chce to można jak ja skończyć. A były byście bardzo ale to bardzo zaskoczone jaka laska mnie omotała. Znajomi mi mówią "taki fajny, ładny chłopak z taką brzydulą?" ale cóż, tak jakoś wyszło. Jestem nieśmiały i jakoś na same zdziry trafiałem więc odpuściłem. Ale ona nie. I teraz mówi mi że jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Powodzenia, też tak możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska z Oslo - nie stać mnie na chodzenie na fitness czy siłownię, a przy złamanym kręgosłupie wielu ćwiczeń po prostu mi robić nie wolno. I nie mam pomysłu jak się pozbyć tych 50 cm w udzie i 91 z bioder. Jakbym mogła, to bym sobie powygryzała kości miednicy, bo to przez nie nie będę miała mniej niż 90 w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
do Rhovannion swietnego masz psa :) btw co do facetow,ni cholere im nie dogodzisz :) podobal mi sie kiedys facet,jak opowiadal o ex to myslalam ze to jakas ksiezna,miss universum,boskie stworzenie,tak sie wpienilam ze jak odnalazlam na fb zeby to cudo zobaczyc. byc moze miala cudowny charakter,ale bez zlosliwosci to ona uroda nie grzeszy,ani nie jest zadbana,ani sie fajnie nie ubiera,naprawde myslalam ze to jakas bogini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaGrubbaNaMotyla
wiele razy bylam odrzucana wylacznie za nadwage,a potem okazalo sie ze jak faktycznie przytylam to mialam najwieksze powodzenie,bo zaczelam sie spotykac tylko z tymi co lubia takie jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
Rhovannion weź się już przestań użalać nad sobą na cafe bo to juz nudne i temat stary jak gacie mego pradziadka zafunduj sobie dobrego psychiatrę i nie dręcz ludzi albo znajdź inny temat do użalania się np.bezrobocie w kraju albo coś równie poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z powyższą opinią, nie ma się co nad sobą użalać :) piszesz że masz 90 w biodrach, a ja myślisz mam mniej? góra 36 a dół 38 :D ale kij tam. ważne że odkryłam, jak fajnie jest czuć się kobietą, sukienki i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci tylko zazdrościć, bo ja tego nie potrafię. Czuję się potworem, bo mnie tak ludzie odbierają. Bo co sobie można pomyśleć jak umawiasz się z facetem przez neta, wysyłasz zdjęcia, a on przychodzi i pierwsze co mówi to, że myślał, że jestem wyższa i że mnie przeprasza, ale bardzo się spieszy, więc nawet nie zamawia. ja mam 90 w biuście, 91 w biodrach i czuję się jak czołg, a nie jak atrakcyjna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mają modelki takich wymiarów? :D przestań serio... pytanie do innych pań, jak wy odkrywacie swoją kobiecość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelki mają 180 wzrostu, nie 163 i nogi jak u kaczki. Zupełnie inaczej te wymiary wyglądają na wysokiej - to jest sexy, a na takim czymś jak ja - czysta beczka, nic tylko turlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniacccczek
najlepiej na ego dziala soczysty romans ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani Rhovannion
jesli tak marudzisz i poprawiasz sobie humor tym ze wszystkie kobiety cie tu wspierdaja miec odwage pokazac swoja prawdziwa twarz,to chyba ze wygladasz jak ten owczarek na foci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś były tutaj moje zdjęcia, zostałam zjechana za to, że je wstawiłam, więc więcej ich nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczekasia88
makijaz naprawde dziala cuda,a takze wypielegnowana cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×