Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ragazza1234

Odkurzacz

Polecane posty

Gość ragazza1234

bowiązki domowe. Każdy je ma, a ile zabierają bezcennego czasu. Ten bezcenny czas możecie mieć tylko dla siebie :) Wyobrazcie sobie, że siadacie z kubkiem dobrej kawy, ulubioną książką, ze swoją muzyką na uszach, a Wasz nowy nabytek-odkurzacz sprząta za Was :-) I to jest możliwe! Odkurzacz Robojet Elegant posprząta za Was, odkurzy kafelki, panele, dywany. Ten odkurzacz jest idealny dla posiadaczy zwierząt. Warto zainwestować w dobrą jakość i cieszyć się wolnym czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam roombę
bez fajerwerków :P najbardziej mnie wkurza, że nieco ciemniejszych kolorów nie odkurza, jak macie ciemno brązowe panele, czy dywany to zapomnijcie że wam odkurzy, stanie w miejscu bo "dzięki" czujnikom dla niego to przepaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam z tej przepaści. A już chciałam się skusić na taki odkurzacz... niestety mam ciemne panele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Ja też miałam chęć na niego, tylko to mnie powstrzymało,że tradycyjny mam sprawny. Lubie nowinki, a jednocześnie obawiam się, bo wiem,że im więcej elektroniki, tym większe szanse na popsucie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×