Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HeroinaKokaina

^^zostaw po sobie ślad^^

Polecane posty

''Życie człowieka jest jak pudełko zapałek. Brać je zbyt poważnie byłoby głupotą, ale znowu zlekceważyć niebezpiecznie.'' Akutagawa Ryunosuke Tam pomyłka mi się wkradła w poprzednim.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza myśl Akutagawy Ryunosuke: ''Odkrywanie głupoty mas niekoniecznie bywa czynem godnym pochwały. Ale za to jest nim odkrycie, że i my do mas należymy!'' :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Jeśli głos ogółu jest głosem Niebios, to głos Niebios - wołaniem głupoty.'' Po raz kolejny Natsume Soseki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Dawniej istniał świat, w którym się przepraszało, gdy się niechcący kogoś nadepnęło. Dziś wali się w cudzą głowę i żąda przeprosin.'' Znów Natsume Soseki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Cywilizacja na wszelkie możliwe sposoby kształtuje osobowości. Po to tylko, by je potem wszelkimi możliwymi sposobami zwalczać i pognębić.'' Natsume...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Mędrzec to ten, kto na drodze pełnej kolców wyhodować potrafi różę.'' Akutagawa Wyczuwam nastrój bitewny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Etyka jest bardzo podobna do gramatyki. Gramatyka nie tworzy stylu, a etyka nie potrafi stworzyć charakteru.'' Natsume Soseki :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligetne cytaty o inteligencji nie swiadcza-ja:-) dla tych co chca pogadac na priv mrk.bednarski@gmail.com dla tych co chca pogadac na priv mrk.bednarski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy posiada wlasna maske pod ktora kryje prawdziwa twaz niektorzy jednak tak czesto uzywaja maski ze znika ich prawdziwe ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy posiada wlasna maske pod ktora kryje prawdziwa twaz niektorzy jednak tak czesto uzywaja maski ze znika ich prawdziwe ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy posiada wlasna maske pod ktora kryje prawdziwa twaz niektorzy jednak tak czesto uzywaja maski ze znika ich prawdziwe ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaradność chętnie łączymy z inteligencją i dynamiką, niechętnie tylko z etyką." Stefan Pacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Na każdą kobietę przypada jeden mężczyzna, który ją znieść i wytrzymać może, a na każdego mężczyznę jedna kobieta.'' Znów Sakaguchi. Wzięłam sobie japońskich klasyków i nie odpuszczę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. " Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak człowiek dźwiga własne ciało, a ciężaru jego nie czuje, tak nie dostrzega własnych błędów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×