Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hiou

macie tatuaz ?

Polecane posty

Gość hiou

jesli tak to gdzi i jaki?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie. Ale kiedyś było blisko i miałabym teraz na karku. :O Ale wystarczyła jedna kropeczka, ból i po tatuażu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLEXiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie,ale planuje sobie zrobic :) na nadgarstku a jak to przezyje to na potylicy,eeeeeech naogladalam miani ink i mi odbilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsasaa
a czy z czasem one blakna? bo mam ochote sobie zrobic jakis mały gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka;)
spróbuj zrobić na czole albo na piersi;) zobaczymy czy wytrzymasz...ja chciałam na cycku zrobić ale boje się że raka dostane i bedą musieli amputować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam i nie chce mieć, fuj, tak samo kolczyki w nosy, oczy, zeby czy Bóg wie gdzie :O Kiedys chciałąm ale młoda i głupia byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj anonimowo-pomarańczowo
Nie mam. Ale zastanawiam się nad zrobieniem. Moze na łopatce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akt ku
Mój chłopak ma wiele tatuaży i to parę lat i nie blakną mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, ale nie powiem gdzie;) Podpowiem, że w stopce można zobaczyć:D I uprzedzę pytanie o to miejsce bez tuszu. Kiedyś małą rankę tam miałem i jak się zagoiła, okazało się, że tuszu nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSka;)
Prawa-tywa a kolczyki w uszach masz? czy też to uważasz za obrzydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny ten Twój tatuaż
Lomu, sorry :) ja lubię tatuaże, ale tylko naprawdę wyjątkowe i dobrze zrobione, a mało takich widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 :) jeden an prawym ramieniu, znak zodiaku drugi na lewej stopie, kwat lilii plus jakies esy floresy, calkiem duzy, jak mam skarpetke to te esy floresy troche wystaja no i trzeci na prawym barku, takie pioro z ktorego wylatuja ptaki i ptaki "ciagna" sie az do samej gory planuje czwarty na cale plecy ale sie cykam ejszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropny ten Twój tatuaż Lomu, sorry " Spoko, spoko. Wielu osobom się nie podoba. Dla mnie ma znaczenie sentymentalne bardziej, niż estetyczne, dlatego jest na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 (chociaż robione 4, bo jeden mały powiększałam) 1. pod majtkami z przodu 2. na pośladku 3. na plecach (ale na jednym boku, nie nad tyłkiem) ja lubię tattoo, ale nie zmuszam nikogo, by też lubił, za to kolczyki na twarzy mi się nie podobają- warga, brew, itd... każdy ma swoje zajawki :) ale jedno jest prawdą... WCIĄGA NA MAXA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoj pierwszy robilam 40minut, maly bo ma gdzies 4cm na3cm drugi na stopie o to juz wieksza jazda byla :D siedzialam na spietych posladach poltora godziny ale warto, bo wyglada jak obrazek! a trzeci to myslalam ze mi reka odpadnie, pierwsze wklucie i mowie nie :( bolalo jak jasna cholera i krwi bylo duzo :o ale tez warto bo bardzo mi sei podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie wygląda to niekobieco, w większości przypadków, są wyjątki ale za to lubię piercing :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno najbardziej boli bok.. ja bym chciala kiedys imie syna. szkoda ze zrobilam tygrysa bo na dzien dzisiejszy wolalabym chyba jaguara :D wlasnie... w sobote bylam na imprezie i jakis koles sie zaczail z boku i mi powiedzial na ucho : jestes jak jaguar. nawet nie spojrzalam w jego kierunku, od razu poszlam, ale podobal mi sie komplement :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik --> a ja wlasnie bardzo nie lubie piercingu, jeszcze akceptuje na uszach ale maksymalnie po jednym dodatkowym kolczyku gdzies na chrzastce, ale obsolutnie zaden w nosie, wardze, na jezyku, na cycku.. okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×