Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Naleśniki smażycie na specjalnych patelniach??

Polecane posty

Gość harmid

Bo ja mam normalną teflonową i ceramiczną i na obu boki mi się przypalają, a środek nie dosmaża, mimo, że ogień nie jest duzy. Specjalne patelnie to chyba takie niskie i nie wiem czy tylko tym one sie roznią od normalnych wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam temat
na teflonowej, ale nie lubie robic nalesnikow, upierdliwe to jest. raz na pare lat moze, takie z ziolami, a do srodka nadzienie rybne, czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robić też specjalnie nie lubię, bo trzeba stać przy tej patelni długo, ale jeść - owszem i najlepiej takie bez nadzienia, prosto z patelni reszcie rodziny dopiero nadziewam i jednego zjem dla towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou mała lou
a ja robię przynajmniej raz w tygodniu nalesniki :) albo na słodko, albo na slono z nadzieniem np,mięsnym. Tylko ide troche na łatwizne, bo jadę na 2 patelniach :D jednej normalnej wysokiej, a drugiej specjalnej, niskiej (plytkiej) na obu wychodza jednakowe, nie ma różnicy szczerze mówiąc. no i o połowę mniej roboty na 2 smażyć :D oczywiście teflonowe obie, więc bez tłuszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou mała lou
moja teściowa z kolei leje tyle oleju do naleśników, że brzuchy bolą potem, aż niesmaczne są :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to jest patent, dwie patelnie... tylko że do naleśników mam taką mniejszą, żeby mi sie potem naleśnik na talerzu miescił, bo z tej dużej to na jakimś półmisku chyba... no, ale patent jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×