Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ????

inhalator- dla dziecka czy warto kupić?

Polecane posty

Gość ????

jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkklk;lk;l
bardzo warto, przy każdej infekcji nam pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwiąca się mama
ja też polecam... zawsze pożyczałam ale w tym miesiącu kupiłam swój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalalalalala
warto!!!!!!!!!!!! katarek czy kaszel to od razu inhalacja z soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalalalalala
jak to nie podszyw to jesteś jeb...ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
to nie moja wypowiedź wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała prawie od miesiąca ma napadowy nocny kaszel chwilowo suchy potem zmienia się w mokry , nosek sprawia wrażenie zapchanego ale nic z niego nie leci przy tym chrapanie i trudności w zasypianiu. mieliśmy już dwie wizyty u pediatry i nic nie pomagają przepisane syropki płuca czyste , wiosną mała miała to samo i nic jej nie pomagało , samo przeszło ale jakie to męczarnie dziecko przechodziło. dlatego zastanawiam się nad inhalatorem może by jej pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 już
warto, jak najbardziej. my od roku kurujemy się inhalacjami i antybiotyki znikneły z życia dziecka. - córa ma 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto ja kupiłam włoskiej firmy soho cenowo tak samo jak philips ten z linku i okazał się super ,podobno philips właśnie ten który jest w linku powyżej jest b dobry mi zależało żeby w komplecie była maseczka dla niemowlaka ,wszystko szybko można zdjąć do mycia i naprawdę pomaga chłopakom i sobie robiłam inhalację z soli i nie powiem inhalacje pomogły szczególnie starszemu bo on coś miał z krtanią .Tak że kup bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaSk
No jasne, że warto! Pomaga przy infekcjach gornych drog oddechowych, oszczyszcza je, wzmacnia - wiadomo przy pomocy olejków... My mamy Diagnostic Nano, bardzo dobry jest - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takich kieszonkowych to nam dobrze się sprawuje model pocket air od Medbryt ( www.medbryt.com.pl ). Dobra cena, prostota jeśli chodzi o obsługę, nie nastręcza młodemu użytkownikowi problemów. No i ostatnia sprawa, że nie emituje żadnego dźwięku przy pobieraniu leku, także dla dziecka to jest zawsze duży plus, bo hałas nie nastraja za dobrze do inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda54
Byłam w lekkim szoku jak szukałam inhalatora bo się nie spodziewałam, że aż tak dużo ich jest teraz dostępnych. Trochę podpytałam pediatrę syna, trochę znajomych i zamówiłam Baby Sanity. Fajny wynalazek, nie robi hałasu, dużo nie waży, no i wygląda bardzo przyjaźnie dla dziecka, bo jak króliczek. Warto sobie oblukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura5447
Kupiłam Sanity Simple. Wrażenia są na razie dobre, na pewno jedna rzecz się zgadza z tego co pisali w opisie produktu na stronie – szybko transportuje aerozol. Spodziewałam się, że będzie taki zabieg trwał dużo dłużej, a jednak można się szybko uporać. Podoba mi się też wygląd inhalatora – jest mały, poręczny, wygodny w przenoszeniu krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wydajność inhalacji to jestem bardzo happy z naszego Baby. Można w krótkim czasie przyjąć tyle lekarstwa ile potrzeba, nie trzeba dzieciątka długo przy urządzeniu trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy małym dziecku Baby jest rzeczywiście bardzo bezpieczny. Sam kształt bez ostrych krawędzi w formie zajączka, dobrze jest to pomyślane i zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj długo się wahałam jaki inhalator kuipć ale stanęło na Pro i nie żałuję. Wydajny model nie traci się dużo czasu na inhalację, mogę regulować sobie tempem podawania lekarstwa i przez to łatwiej zgrać z oddechem. Sam kompres jest dość cichy, nie męczy mi dziecka jakimś hukiem, buczeniem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dozo osob poleca ten inhalator, nie psuje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witam serdecznie. Inhalatorów teraz pojawiło się w internecie jak grzybów po deszczu to fakt. Ja kupowałam włoski sprzęt Novama Familino Pro. Dobry przyrząd, wygodny w codziennym stosowaniu, nie mam z nim jakiegoś problemu jeśli chodzi o złożenie, podłączenie, rozłożenie i mycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta
Dnia 14.09.2018 o 15:51, Gość gość napisał:

Przy małym dziecku Baby jest rzeczywiście bardzo bezpieczny. Sam kształt bez ostrych krawędzi w formie zajączka, dobrze jest to pomyślane i zrobione.

Powtórzę się po pani powyżej i też polecę   Baby. Wysoka jakość poszczególnych elementów, na smoczku zaczynając a na cichym kompresorze kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid

Baby ma ten plus że jest wyjątkowo poręczny i lekki, więc odpadają tutaj problemy z przenoszeniem i przewożeniem. Ogólnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marett
Dnia 29.01.2019 o 12:50, Gość dawid napisał:

Baby ma ten plus że jest wyjątkowo poręczny i lekki, więc odpadają tutaj problemy z przenoszeniem i przewożeniem. Ogólnie mogę polecić.

Mam ten sam inhalator -Baby i sprawdza się pod każdym względem . Cichy poręczny, idealny jak gdzieś wyjeżdżamy z dziećmi nie zajmuje dużo miejsca w bagażach. Obudowa zajączka bardzo mocna, nie jest to jakiś cienki plastik który pęknie przy byle zderzeniu, tak samo maseczka, rurka, wszystko solidne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Nie mam pojęcia jak sprawdza się ten model Baby, bo mam klasyczny sprzęt od Sanity, ale pewnie jak ktoś szuka dla dzieci to warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×