Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isa_beel

Ona skorpion ---> On strzelec

Polecane posty

Gość isa_beel

Jak kobieta skorpion ma nawiązać kontakt zdobyć miłość ? I czy to możliwe żeby zacząć ją ze strzelcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatykowy09
O jej, szukajcie sobie innego. same konflikty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka30
Bardzo źle dobrane połączenie. Strzelec ceni sobie swobodę i wygodę, jeżeli znajdzie taką kobietę to nie zawaha się jej oświadczyć. Ma jednak wpisane poczucie stabilizacji i wierność w małżeństwie. Skorpiony to bardzo zazdrosne i zaborcze znaki zodiaku. Strzelce będą czuć się osaczone. Nie polecam tego połączenia. A jakie imiona? Bo to też wiele mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
nie zgadzam sie co do charakterystyki Skorpiona. Ja jestem Skorpionem i zazdrosci , zaborczosci nie ma we mnie nawet ciut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K katolicki - afery
każdą kobiete skorpion gdy bsie urodzi zaraz udusić ,nic to nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
wypraszam sobie takie uwagi :-P Skorpion- Doskonaly material na zone.Jestem wierna , lojalna, doskonaly towarzysz zycia, uczynna, empatyczna. Nie rozrzutna .Ale nie skapiradlo. Lubie ludzi, chetnie pomagam. Nie znosze zdrad , obludy, hipokryzji. Czego jeszcze wiecej chciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
nie polecam ja jestem skorpionem on strzelcem , szukaj raczej byka , tutaj zwiazek jest idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla3d
u mnie jest na odwrót: ja strzelec, on skorpion :) i jak dla mnie super połączenie, tylko mój skorpionik nie jest zaborczy i mnie nie osacza, bo z tym poczuciem swobody u strzelców to jednak jest trochę prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×