Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elwira55

Święta i sylwester, ale z pozytkiem dla zdrowia...

Polecane posty

Święta i Sylwester już tuż tuż... Zastanawiam się jakby spędzić ten czas. Czy Wy macie już jakieś pomysły? Nie ukrywam, że chciałabym w końcu trochę wypocząć po całym roku, tym bardziej, że nie miałam jeszcze przyjemności skorzystać z urlopu w tym roku. Ze względu na to, że mam pracę siedzącą to od jakiegoś czasu zaczął dokuczać mi kręgosłu i tak sobie pomyślałam, że można by połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się do jakiegoś ośrodka i skorzystać z zabiegów. Może jakieś SPA...? Hmmm... Nie bardzo wiem w co uderzyć. Gdzie byłoby miło, komfortowo i zabiegi na kręgosłup. Szukałam czegoś w internecie i znalazłam parę ciekawych rzeczy. Na stronie jakiegoś Patronatu znalazłam nawet oferty ze zniżkami i jakimś konkursem. Pisali tam coś o nagrodzie i bonie na 100 zł. To taki niby prezent pod choinkę :) Sama nie wiem... Widział ktoś lub korzystał www.patrona.pl/konkurs/KSL120-3310 ? Generalnie byłabym wdzięczna za wszelkie porady, opinie i uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasiwaja
Bardzo fajna idea - święta spędzone aktywnie, a nie przy stole. Teraz pewnie i tak już wszystko pozajmowane w górskich pensjonatach, ale może jakieś agroturystyczne gospodarstwa będą miały świąteczne oferty? Możesz też sprawdzić na nextur.pl, tam z powodzeniem można zaplanować cały świąteczny wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×