Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość herbaciarka...

jaka herbata na prezent

Polecane posty

Gość gość
Fajnie, że zdecydowałaś się na taki prezent, moim zdaniem bomba, dobrej jakości herbata naprawdę potrafi zmienić upodobania, że później nie chce się już pić żadnej innej. Jeśli chodzi o dobrej jakości herbatę to ja zawsze staram się zamawiać moje ulubione tu - http://www.coffeezone.pl/pl/herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na rocznicę ślubu rodziców kupiliśmy im zestaw herbat i kaw Blue nature. One są dobre jakościowo. Jest z czego wybrać, głównie daliśmy smakowe herbaty i kawę czarną. Zapakowaliśmy w kosz, celofan. do tego kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valeria_78
Herbata to extra pomysł na prezent tylko trzeba kupić coś lepszego niż te oferowane byle jakie w marketach. Ja dla przykładu ostatnio kupiłam koleżance herbatę na urodziny która, uwaga .. nazywa się Birthday Tea. Herbatę kupiłam w sklepie www.best-tea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dla mamy, teściowej i babci zawsze kupuje puszki Basilur :) mają taką bogatą ofertę, że dla każdej znajduję zawsze coś wyjątkowego :) dodatkowo smak jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie herbaty, która świetnie nadaje się na prezent to polecam wam sklep www.umowilem-sie.pl w Brwinowie pod Warszawą. Mają szeroką ofertę przeróżnych herbat. Dodatkowo oferują gotowe zestawy upominkowe, więc nie będziecie mieli problemów z przygotowaniem prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelllaaa
Według mnie świetnym pomysłem do takiego herbacianego prezentu byłaby herbaciarka , sama kupowałam niedawno taką tutaj https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/977-pudelka-na-herbaty-herbaciarki i jestem zachwycona nią . Jest bardzo gustowna , wykonana świetnie i stanowi świetną ozdobę w mojej kuchni. Według mnie taki prezent sprawi radość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent dobra herbata od Teekanne. Mają bardzo ładne i smaczne kolekcję. Zamawiałam ostatnio dla kuzynki na imieniny i potem mi dzwoniła i chwaliła ta herbatę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent zaje.bista jest czarna Teekanne. Ale też mają tam fajne kolekcje herbat smakowych. Jeśli ktoś lubi to jest to idealny pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Jeśli mowa o herbatach to moim zdaniem świetnym pomysłem na prezent jest herbaciarka :) Polecam sprawdzić https://pinus-shop.com.pl/24-herbaciarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi randa

Cudowną ofertę herbat ma firma Basilur. Piękne opakowanie i cały wachlarz smaków i zapachów : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×