Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyślona_mama

Jaki prezent na roczek?

Polecane posty

Gość zamyślona_mama

Dziewczyny, mój synek niedługo kończy roczek i rodzina powoli zaczyna mnie wypytywać jaki prezent kupić a ja nie bardzo wiem co odpowiadać. Podsuńcie mi kilka pomysłów na prezent w różnych kwotach- wydaję mi się, ze 200zł to jest max ile może kosztować- nie chcę aby ktoś się przewrócił z wrażenia jak zobaczy w sklepie cenę czegoś co sobie zażyczyłam. Dodam, że myślę o jakiś zabawkach, akcesoriach czy gadżetach dla malucha- żadne ciuszki, pieluszki czy w tym stylu- to należy do naszych wydatków. Z góry serdeczne dzięki za pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
jeju chyba 30 temat taki sam w ostatnich 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślona_mama
no to mi pomogłaś.... że hej!!nie mam mnóstwo czasu wiec nie moge codziennie czytac nowych tematów na kafe- wyszukałam kilka w wyszukiwarce, ale były stare lub dotyczyły dziewczynek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to takie prezenty u nas byly rok temu klocki: plastikowe drewniane grajacy autobus i deska rozdzielcza samochodu samochod zdalnie sterowany i perkusja kon na biegunach moj maly lubial zabawki swiatlo dzwiek i baaardzo dlugo sie nimi bawil- klocki to wyciaga do tej pory mam nadzieje ze ciut pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ten co zwykle grająca gąsienica z Fishera - chyba ok 170 zł, ale fajna naśladuje zwierzęta, gra melodyjki, błyska światłami i w sumie chyba jest niezniszczalna, bo ze wszystkich jakie były tego typu ta się jedyna ostała bez większych naruszeń i gra nadal a może jeździk, ceny sa różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasladuje dźwięki, a nie zwierzęta, co ja wypisuję dźwięki są różne od klaksona samochodu po psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGOO
LEGO!!! Nawet niech się zrzucą na jakieś super wypasione Lego Duplo - mały bedzie miał super zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koleżance, a raczej jej Synkowi kupiłamjeżdzik - żyrafkę: http://cudownaplaneta.pl/pl/little-tikes-rower-zyrafa.html?partner=1984 i Synek koleżanki wiem że ją polubił podobno jest bardzo stabilna w porównaniu z jeździkiem-motorkiem, ale jakimkonkretnie to nie wiem, jakimś marketowym. wiem jedynie że go koleżanka go schowała bo małemu zdazało się upadać na bok razem z tym motorkiem, a żyrafką mały śmiga już ponad pół roku, w styczniu skończy 2 latka, tak wię to prezent minimalnie na wyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na roczek polecam takie prezenty (z doświadczenia wiem, że się sprawdzają, nie tylko u nas :-) )) 1. kuchnia - lodówka fisher price, ceny różne, ale można dostać już za ok 130 pln http://allegro.pl/fisher-price-kuchnia-dwujezyczna-gotuj-i-ucz-sie-i2744970270.html 2. krzesełko uczydełko FP, http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-uczydelko-gratis-i2732607293.html 3. klocki drewniane moze też jakiś nocnik fajny? Niebawem może się przydać Wam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ja.............
ulubioną zabawką mojej córki co dostała na roczek był mikser z Vtech i do tej pory się tym bawi a ma ponad 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ljkfgd
chodzik, pchacz, jeździk - ten ostatni podoba się każdemu dziecku huśtawka grający nocnik szczeniaczek uczniaczek z Fishera lub gąsieniczka interaktywna książeczka zebra - bardzo fajna (http://allegro.pl/fisher-price-zebra-skoczek-skoczka-k0317-gratis-i2745740656.html) interaktywny sorter, tj. np. garnuszek klocuszek może jakaś porządna antyalerg. pościel - taka na za rok, z normalną poduszką i dużą kołdrą (spory wydatek a przyda się) komoda na zabawki lub fajna skrzynia (jak ich przybywa to się graciarnia w pokoju robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;ljkfgd
krzesełko uczydełko też rewelacja :) Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialaizka
Niech to będzie prezent na lata, taka piękna pamiątka. Sprawdź sobie produkty Artess. To na prawdę nietypowe pamiątki zostające na lata. Mi najbardziej przypadła do gustu ta personalizowana biżuteria!! Rewelacja! Polecam tego typu prezent/pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję pluszaki. Fajne są na http://babymama.pl/ - ostatnio zamawialiśmy z żoną. Teraz w ogóle mają rabat. Nam zdjęło ponad 30 złotych z rachunku, także warto ;) Wystarczy wpisać: dlamamy w koszyku przed zapłatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×