Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość arboretump

skandaliczne zachowanie ex adoratora

Polecane posty

Gość arboretump

Od jakiegos czasu byłam adorowana przez pewnego faceta, którego poznałam przypadkiem u znajomych. Byliśmy znajomymi, ja ze względu na to, że jestem w związku nie chciałam sie z nim związac, Ciągle jednak na coś liczył.Gdy ostatecznie powiedziałam mu, że nic ztego nie bedzie- facet zwariował. Zaczelo się piekło. Obdzwonia wszystkich naszych wspólnych znajomych, naopowiadał im na mój temat niestworzonych rzeczy- np że on wie, że lecze się psychiatrycznie, jestem na psychotropach, poszukuje mnie policja bo niby toczą się przeciwko mnie sprawy karne, że przychodzę do niego pod dom itp itd. Żadna z tych rzeczy nie jest i nie była prawdą. Natomiast znajomi reagują dziwnie- cześć sie ode mnie odsunęła przez te oszczerstwa, zaczyna mi to szkodzic w pracy. Generalnie ludzie się dziwnie na mnie patrzą i zastanawiają sie czy to prawda. Poradźcie mi- jak sobie z tym poradzić, jak na razie ja kompletnie nie reaguję, nie odzywam się, nie kontaktuję się z nim, ale to przybiera na sile. Rozmawiałam wstępnie z prawnikiem, prawnik jest gotowy do napisania pisma ostrzegawczego do niego, aby się uspokoił. Tylko powiedzcie mi czy to sens isc na wojnę z czubkiem czy jednak trzeba skutecznie zareagować? Jak Wy byscie postąpili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×