Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luna33

ból nerek

Polecane posty

Moja córka skarży się na ból pleców w dolnej ich części,miała również badanie moczu,wykazało białko, jest osłabiona, mówi że oddycha jej się dziwnie jak by przez rurkę,boli ją poniżej mostka. Czy jest tu ktoś kto wie,jakiej choroby to objawy? Dodam że na wizytę u lekarza musi poczekać w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser56
Bialko w moczu to bardzo zla rzecz, nie powinno go byc wcale, ewentuwalnie sladowa ilosc (0.005g w analizie) zatem powinnas jak najszybciej udac sie do specjalisty nefrologa, który powinien zlecic powtorne badanie moczu (dobrze zrobic zbiórke dobowa i tez poddac analizie) i krwi( kreatynina, mocznik), do tego usg nerek. Jezeli jest to choroba nerek to tak latwo nie da sie stwierdzic jaki to rodzaj, idzie jedynie poprzez wykonanie biopsji nerki(pobranie kawalka za pomoca specjalnej strzykawki- szpital) i mikroskopijne zbadanie wycinka. Biallko w moczu moze tez pojawic sie przy anginach, przeziebienu czy grypie oraz stanach zapalnych zebow i stawow a takze przy zlym odzywianiu.Wiec na poczatek trzeba wykluczyc wszystkie stany zapalne króre wymienilem.Im szybciej to zrobisz tym lepiej gdzyz choroby nerek sa bardzo ciezkie w leczeniu wiec im szybciej wykryte tym mamy wieksze szanse na lecznie.Wec najpeliej sama jeszcze raz zrob córce badanie moczy w jakims laboratorium, nie jest to wielki koszt i jesli okaze sie, ze jest bialko to poswiec te 100 zl na prywatna wizyte u lakarza i to najepiej takiego który leczy ludzi w szpitalu albo przynajmniej ma tam jakies dyzury, oni maja o pojecie o chorobach nerek.Wiem to wszystko z doswiadczenie, jesli chcesz cos wiedziec wiecej to postaram sie odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokser56
Zapomnialem napisac, ze dlatego masz sie udac, do lekarza który leczy w szpitalu poniewaz powinno byc tak , ze jesli okarze sie, ze Twoja córka mam to biako to przypuszczam, ze znajdzie sie w ciagu tygodnia w szpitalu, poniewaz zaden lekarz nie powinien tego lekcewazyc.Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bokser bardzo ci dziękuję za odpowiedż, na piątek córka ma skierowanie na wyniki moczu. Wiesz ja to bym chciała na już wszystko zrobić niestety pewnych procedur nie da się przeskoczyć. Musimy poczekać na wyniki.Jeszcze raz dziękuję. Dam znać co do tych wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wyniki córki nie wykazały białka w moczu. Mimo to idzie do nefrologa we wtorek w przyszłym tyg,lekarz pracuje na oddziale w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×