Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dumnna mama :-)

szare meble i co dalej???

Polecane posty

Gość zenek35234523
To zależy na jakim kontynencie leży klasyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Czarna ściana to jeszcze nie czarna dziura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
W zależności od kontekstu może działać wręcz extensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy30
A u mnie będą tylko meble w starym stylu. Prawdziwe, dębowe, rzeźbione - wszystkie ciemny brąz. W tym kanapy ze skóry, z drewnem i ćwiekami w starym stylu. A w sypialni żółto-czerwono. Mam już takie zasłony, oraz fotele w stylu ludwikowskim. Będzie rzeźbione łoże, oraz toaletka z lustrem dla mnie. W gabinecie także słoneczny kolor, biblioteka na całej ścianie, biurko rzeźbione itd. W pozostałych pokojach stosunkowo podobnie. Nie zależy mi na jakimś "super modnym" kolorze, bo ważne aby było radośnie oraz ponadczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy30
Poza tym ważna jest dla mnie ta dusza w meblach. To prawdziwe piękno naturalnego drewna najczęściej dębowego. Na podłogach głównie marmur z wysokim połyskiem. (Wejście, kuchnia, salon z wyjściem na taras), a do góry cały most itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy30
Dodam jeszcze, że te wszystkie nasze słoneczne ściany powodują, że wszystkim się wydaje, że wszędzie oświetlenie włączone, bo jest takie rozświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię takiego stylu
Vichy ale coz kwestia gustu. Ja za to uwielbiam prostotę dobre jakościowo materiały ale proste formy - japoński minimalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoelrka_jasna_30
Dumna Mamo do szarego pasuje kolor różowy, teraz jest wiele dodatków w kolorze takiego głębokiego różu. Jedna ściana także może być w takim kolorze :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoelrka_jasna_30
Mama na myli oczywiście odcień Fuksja a nie różowy pudrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy od swiatla
Ile go masz w pokoju , jeśli jest jasno wybierz wenge . Bardzo elegancko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 5666 X
To racja,często po prostu nie stawiamy na dobre,prawidłowe oświetlenie i dlatego mamy wrażenie,że w pokoju panuje ciemność. Porponuję wybrać coś stąd http://www.impresje24.pl/pol_m_Oswietlenie-163.html to dobry sklep,sama tam zamawiałam i wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka98
A nie warto postawić na coś bardziej nowoczesnego ? Całkiem dobrym pomysłem jest zainwestowanie w LED-y. Zużywają naprawdę niewiele energii, nie są jakoś szczególnie drogie a mają tyle from że powinny zadowolić każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakusi
Szary kolor wcale nie jest zły. Tylko musi być w pokoju również jakiś kolor, który delikatnie tą szarość rozweseli. Może fiolet lub róż? Uwielbiam połączenie szarości z różem, malowałam swoją sypialnię Różową Altanką z Barw Natury i tak się zastanawiałam jakie dodatki kupić. Eureka! Kupię szare, na pewno będą fajnie ze sobą współgrać te kolory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie opcje. Albo zrobić ukłon w strone bardziej tradycyjnych rozwiązan i ocieplić szarość jakimś jasnym drewnianym odcieniem: http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/kolekcje/nebraska albo pójść w nowoczesność i np coś w stylu tej aranżacji: http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/kolekcje/anzio (rozważ te kwadraty na ścianach w różnych odcieniach!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×