Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna3438

jak szybko schudnąć i co jeść

Polecane posty

Gość martyna3438

Mam problem bo chcę schudnąć a moja waga mnie przeraża i jak można szybko schudnąć i co jeść :(:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psia nerka
warzywa i owoce na surowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej schudnąć skutecznie niż szybko. mniej węglowodanów, więcej białka i dużo ruchu. ogólnie, jeść wszystko, ale w rozsądnych ilościach - tylko to nie dieta na tydzień czy dwa, ale raczej na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
ocet winny i rooibos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo szybko i nietrwale, ale wolniej, rozsądniej i efekty zatrzymasz na dłużej. Twój wybór, nie ma co się nakręcać na jak najszybsze efekty, bo one są zazwyczaj najmniej trwałe. Ja bym polecał zacząć od analizy swojego odżywiania i odrzucenia tuczących produktów, zamiany ziemniaków na ryż, mięsa czerwonego na drób i ryby, dodanie sporej ilości warzyw. Warto też zacząć się ruszać, jeśli masz gdzieś niedaleko klub fitness to zapisz się na jakieś zajęcia aerobikowe, na początku mogą być podstawowe. Po jakimś czasie można pomyśleć też o suplementacji, żeby trochę przyśpieszyć proces, nie ryzykując jednak efektem jojo. Tutaj polecałbym jakiś spalacz tłuszczu, taki z tańszych do 70 złotych - zajrzyj na hellhound.pl, tam mają spory wybór. Dobry może być BodyFire za 39 złotych, tylko trzeba stosować z rozsądkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huyty
kochana poprostu jedz zdrowo, cwicz i co najwazniejsze OBFITE SNIDANAIE!! sniadanie pomaga w schudnieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o odchudzanie tempo lepiej zachować umiarkowane :) może wypróbuj wczasów odchudzających? w jastrzębiej górze organizuje coś takiego primavera. miejsce fajne, jodu można się nawdychać, i nabrać odpowiednich nawyków żywieniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×