Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana przez ????

Tesco robi ludzi w balona

Polecane posty

Gość oszukana przez ????

Była promocja. Zrobiłam zakupy za 140zł , jestem w CLUBCARD I pani przy kasie powiedziała, że należy mi się gratis Lenor 2l, lub ptasie mleczko. W danej chwili się skończyły, ale można odebrać w następnych dniach. Przyjechałam -nie dowieźli. Przyjechałam kolejnego dnia. Pani obejrzała rachunek i powiedziała, że nic nie dostanę, bo nie mam nabitego LENORA I RABATU !!! Spytałam, czy sama miałam sobie nabić,...Czuję się zwyczajnie oszukana, nabita w butelkę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalinkasalinka
chciało ci sie tak jeździć po butelke lenora??? Więcej na paliwo wydałaś...chociaż z drugiej strony faktycznie h***jowo zrobili, trzeba było powiedzieć że wybierzesz sobie cośinnego ze sklepu i nie gadac z baba w kasie tylko z kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ????
Specjalnie nie przyjechałabym, ale jeżdżę tamtędy do pracy, więc się zatrzymuję na zakupy...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było tupnąć obcasem i poprosić kierownika, ale kręcić afere przez lenora to troche przesada jak dla mnie ale jesli cie to tak boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ????
Spieszyłam się i nie miałam czasu na tupanie...:D I to mnie nie boli, tylko wkur**a :O Obiecanki-cacanki, A głupiemu radość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejasieja
Takie rzeczy zglasza sie do RECZNIKA PRAW KONSUMENTA! Ja ostatnio bylam wkurwiona promocja w REALU gdzie dostawalo sie kupony za kupienie danych produktow za 10 zł. No i raz wyliczylam ze dostane 4 a dostalam 2 ;/ Pani w kasie powiedziala, ze to nie jej wina, poszlam do informacji, pani zaczela schizowac zebym jej od oszustek nie wyzywala ? A ja tylko powiedzialam ze sklep mnie oszukal. Nie darowalam! Porobilam zdjecia oznaczone promocyjna etykietka przy cenach. Wywowalalm fotki, zrobilam xero paragonu! Polazlam do rzecznika prawk konsumenta, zlozylam wniosek ... minelo kilka tygodni. Dostalam pismo, zeby zglosic sie do REALA ... zglosilam sie przyjal mnie dyrektor. Na poczatku zapytal sie dlaczego od razu do niego nie poszlam tylko do rzecznika ... zgodnie z prawda powiedzialam, ze nie chciano mnie wowoczas przyjac. Dostalam bon na 300 zeta w ramach przeprosin ;/ Ehhh kurwa powinni im dopieprzyc taka kare, zeby sie nie wyplacili. Jebani oszusci ... Ja zwracam uwage na promocje, ale co z ludzmi, ktorzy je olewaja ;/ Sa oszukiwani! Sorry za byki - szybko pisalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ????
Już olałam :D Od tej pory robię zakupy gdzie indziej :D:D:D Już w nowym sklepie dostałam bony do zrealizowania w następnym miesiącu- na 13 zł :D Kupię sobie za nie tego, cholernego Lenora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollyanny. punkt widzenia.
ja staram sie nie przyjmowac postawy olewajacej, zawsze walcze o swoje ok, butelka Lenora to nie jest wielka rzecz, ale chodzi o zasade! skad wiecie czy pracownicy albo zarzad sami nie kradna tych produktow? moze Lenor i ptasie mleczko bylo - tylko kartony leza schowane na zapleczu? ;) dla kogos innego a konsumenci sa robieni w butelke. moze to nie zarzadzenie Tesco jako ogolnej firmy, moze tylko w tym konkretnym skepie sa takie cwaniaki co kombinuja? i licza ze ludzie tylko machna reka jak zagroisz, ze podasz wyzej to pewnie ci ez cisna 300 zl bon do reki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollyanny. punkt widzenia.
"nic nie dostanę, bo nie mam nabitego LENORA I RABATU" nosz kurde, to nie twoja wina ze ia masz nabite - ale jak byl wydalas 140 zl wiec ci sie nalezy. masakryczne podejscie do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ????
Przypuszczam, że nie miałam nabite, bo pani w kasie (mówiąca mi o tym "gratisie"!!!) była niedoszkolona...:O Chyba, że te niewydane "gratisy" poszły do pralek personelu sklepu??? Nie chcę już tam wracać. A Wy-pilnujcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez ????
Mszczę się niemiłosiernie... Wyrzuciłam-nawet- WSZYSTKIE reklamówki z logo Tesco...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez niecierpie tesco
na moim osiedlu sa obok siebie biedronka i tesco. Zamkneli biedronke na ponad miesiac bo ja remontowali wiec wszystkim zostalo to porabane tesco, a w nim obsluga z oponieniem umyslowym i fizycznym oraz puste PRZYSIEGAM puste polki!!!!!!!!! Toz to byl szok!! Puste polki jak za komuny. Debile korzystali na tym, ze konkurencyjny sklep zamkniety i nie zamawiali towaru az dany sie nie skonczyl a nawet jak sie skonczyl to kilka dni polka byla pusta. Nie nadazali z niczym. Obsluga wola o pomste do nieba. Teraz chodze tam TYLKO po jogurt bałkański i NIC WIECEJ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×