Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem przerazona

Do właścicieli kotek - ruja

Polecane posty

Gość jestem przerazona

Ratunku, jak właściwie wyglada ruja? Weterynarz powiedział, że mam przyjść do sterylizacji po pierwszej rui czyli jak kotka będzie miała 7-8 miesięcy. Tymczasem ma juz 8,5 miesiaca i nic. Chyba, że coś przegapiłam i zostanę kocią babcią. :o Poprzednio miałam suczkę i u niej cieczka była ewidentna. Myślałam, ze tu będzie podobnie. Czy sie myliłam, czy jeszcze mam czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jądrolog
wierz mi, jak już będzie miała ruję to jej nie przeoczysz. To się po prostu nie da! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
kocica miauczy bez pamieci ciagle sie poklada gdzie popadnie i naprawde nie da sie tego przeoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerazona
Ewo, kotka jest wychodząca weekendowo na działkę, więc ewentualna ciąża jest mozliwa. Dziękuje za odpowiedzi, czyli jednak muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezetgie
:D czekaj czekaj, jak wyżej - tego nei da się pzreoczyc. Nie nazwałabym miauczeniem odgłosów, które wydaje kocica w rui - to pzrenikliwy śpiew, kocia serenada w takich decybelach, że i sąsiedzi na pewno nei przeoczą tego :D można dac kotce leki na wyciszenie, to bardzo pomaga, a zaraz po tym - sterylka, nie można brac tych leków na dłuższą mete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezetgie
chyba jednak pijany ;) :D jeśli kobieta ma 'coeczke' czyli okres chyba w twoim mniemaniu - to ma wszystko w d... zwłaszcza facetów, ma ochotę na coś dobrego, słodkiego, piwko, a już na pewno nie jest napalona na facetó ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na co masz czekać skoro kocica ma już 8,5 msc? Po to żeby mieć problem z małymi kociakami, których w schroniskach jest mnóstwo? Wysterylizuj ją juz teraz, jest dojrzała płciowo. Nie trzeba czekac az ruja się pojawi. To nieprawda. Zwłaszcza jak kotka jest wychodząca to lepiej ją wykastrowac jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×