Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Kelly, no nie zastanawiałam się, baby mnie denerwują :) maja tendencje do szukania problemów tam, gdzie ich nie ma i zanadto wsciubiają nosy tam, gdzie nie trzeba ;) Aczkolwiek Allen pewnie ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Widzę iż komuś szczególnie przypadły do gustu moje wypowiedzi. Ba pokwapił się o ich zaznaczenie w rozmowie ! Więc pewno wie w czym rzecz i czemu tak a nie inaczej. No i rzecz jasna dzięki foxy za wstawienie się za mną pod moją nieobecność. Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Widzę iż komuś szczególnie przypadły do gustu moje wypowiedzi. Ba pokwapił się o ich zaznaczenie w rozmowie ! Więc pewno wie w czym rzecz i czemu tak a nie inaczej. No i rzecz jasna dzięki foxy za wstawienie się za mną pod moją nieobecność. Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojownik, potrafie powalać nie tylko stopkami :) Twardowski, nie ma sprawy, gdyby na mnie ktos kiedys pluł to tez licze na Twoje wsparcie :) W kupie raźniej... i cieplej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foxy_Lady !!!
Oj, przepraszam, na nikogo nie plułem :( Po prostu drażni mnie kiedy ktoś użuwa zwrotów i cytatów, których, z jakichś powodów nie rozumie (jest tego wszędzie, nie tylko w internecie, mnóstwo). Przegiąłem jedynie ze zwrotem "Z kim te się zadajesz" i za to przeprasza Pana Twardowskiego, zwłaszcza że wykazał się wyjątkową ogładą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, lekko przegiałeś, bo zakladam, że mam prawo zadawać sie z kim uznaje za słuszne, ale przepraszając okazales klasę, więc konwenanse w tym trójkącie chyba załatwione :) A jesli chodzi ogólnie o ocenę ludzi/cafeteryjnych nicków, to nauczyłam się oddzielać rzeczy ważne od nieistotnych. Kultura osobista jest ważna, poczucie humoru jest ważne, relaks przed kompem w miłym towarzystwie jest ważny, a to, czy ktos wypowiada sie pieknie i malowniczo, czy skladnią tnie po oczach nie ma znaczenia. Sa tu nicki, które potrafia perfekcyjnie budowac zdania, nie robią błędów ortograficznych, ale co z tego, kiedy treść obrzydliwie miałka, powtarzalna i śmierdząca narcyzmem. Mnie też się zdarza napisac coś nieskładnie, gdy mnie wyrwie telefon, albo mam słabszy dzień. A czasem zanadto ozdabiam wypowiedzi i ktoś mnie może uznac za zarozumialca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy, zalatwilas to z klasa. Caly dzien, chodzi mi po glowie taka mysl, ze chcialabym aby moj mezczyzna umyl mi glowe, dlugo masowal skore i wlosy. Wydaje mi sie to takie zmyslowe, sensualne. Nie codziennie, ale czesto, taka prosta przyjemnosc, a zarazem oznaka czulosci i dbania o druga osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelly, przypomnialas mi stare czasy :) Pamietam, że z pierwszym chlopakiem tak robiliśmy. Często sie kapalismy razem. Dziwne... dla młodych kazda forma bliskości jest ważna i cenna, nie wiem dlaczego z wiekiem to się jakos rozmazuje i przestaje mieć znaczenie. Szkoda, wspólna kapiel i taki spontaniczny dotyk przy byle okazji, niekoniecznie z podtekstem erotycznym naprawde zbliża i daje dużo przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taraz przypomnialo mi sie ''Ostatnie Tango w Paryzu'', tam tez jest scena jak on ja myje. Hmm? chyba ogladne to jeszcze raz. Wies, z z wiekiem duzo mezczyzn traci wlosy, wiec moze to jest powodem, ze nie chca sie juz wiecej skupiac na glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gustuje w starszych (z wlosami :D) dla mnie sa jak wino, im starsze tym bardziej wartosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. nie pozwala Ci dotykac sobie glowy? ... moze ja to nie bierze i nie czuje w tym przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne... może ją szarpiesz :) Ja nie mailabym nic przeciwko, skóra glowy jest dośc mocno unerwiona i delikatne smyranie czy masaz są bardzo przyjemne... o ile sobie przypominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciało to dziwny mechanizm, cos, co jednemu sie podoba dla innego jest nieprzyjemne. Nawet dla tej samej osoby czyjś dotyk raz jest mily, raz podniecajacy, raz bolesny lub obojetny. Ja na przyklad nie lubie trafiania bezposrednio w cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×