Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Gość on__wwa
mala niunia a jaki kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten jakże pośpiesznie zaczęły dzień. Jak zwykle coś mnie tu omija a potem tylko z przymrozeniem oka czytam. Temat zszedł na włosy tak? Pozwólcie? Wg mnie kobiety z długimi włosami są sexy! Bez wynalazków, warkocz czy innych usprawnień. Zwykle długie włosy. Doskonale rozumiem ile roboty jest przy daniu o taka fryzurę jednak patrząc na efekt sądzę, że warto! Polecamy dalej - kolor!!! Kobietki proszę was z tego miejsca. Unikanie rudo-podobnych kolorów. Te kolory są zarezerwowane dla wszystkich starszych kobiet które dziwnym kolorem starają się odmładzać. Blondynki brunetki szynki - ją wszystkie was dziewczynki ;) Jesio 1 grosik - długość włosów. W zależności od figury kształtu głowy, twarzy, czy innych wg naszych mnieman aspektów. Włosy dobrze skonsultować że stylista. Czemu? A no temu aby nie zrobić sobie krzywdy jakąś myślą fryzura która niekoniecznie do nas pasuje. no to tak to widzę. any questions?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fryzurach cd... Długie włosy niekoniecznie zajmuja wiecej czasu. Mnie jest z takimi łatwiej. Jedyne zabiegi jakie przy nich wykonuje to umyć 2-3 razy w tygodniu, w zalezności od potrzeb, podsuszyc suszarka z 5 minut rozczesac, nic więcej. Nie musze biegac do fryzjera co miesiąc, jak zanadto odrośnie. Od roku juz nawet ich nie farbuję, od kiedy odkryłam, że nadal nie mam siwych. Jak miałam krótsze to dluzej sie przy nich babrałam, smarowałam jakimś jedwabiem, suszyłam na szczotce a efekt rzadko był imponujący. Przewaznie sie puszyły i sterczały na wszystkie strony. Ale nie każda kobieta może nosic długie - jak ma rzadkie i cienkie to wyglada jak obskubana. Mnie sie wydawało, że na mężczyznach długie włosy nie robia juz wrażenia. Ale... wyobraźcie sobie, jak wypoczywacie sobie na plazy, delektując sie szumem fal, a tuz przed Wami z morza wyłania sie szczupła, zgrabna dziewczyna, z długimi włosami, zatrzymuje się po drodze i charakterystycznym ruchem dłoni odsącza te wlosy. Pozlepiane wilgocią strączki przyklejaja sie do jej twarzy, szyi, piersi i ciekna z nich struzki wody. Wygląda niczym nimfa wodna - no sam seks, nie mówcie Panowie, że Was taki widok nie podnieca :) A taka krótkowłosa, która przed wejściem do wody ma misternie ulozoną, wyżelowana, nastroszona, wyprasowaną fryzurę a wyłowiona z morza wygląda jak zmokła kura. Jej fryzura przypomina raczej czepek niż cud sztuki fryzjerskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Google/grafika/włosy Wybierz te, które są najbardziej podobne do Twoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, zalezy jak wiatr zawieje i jak sie w spaniu ugniotą, nie znalazłam bliżej podobnych. Do polowy pleców, troszke wycieniowane, bez grzywki, uruchom wyobraźnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uruchomiona wyobraźnia podpowiada, że kobieta gdy z uśmiechem wchodzi z wody jest bardzo ponętna. W długich czy w krótkich włosach to już zależy od wyobraźni moja droga. Można wyobrazić sobie krótkowłosą piękność jak i długowłosą. Tam gdzie wyobraźnia się zaczyna wszystkie chwyty dozwolone i wszystko może być najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźnia fajna rzecz, cuda, cudeńka mozna w niej wyprawiać :)Kiedys z niej namietnie korzystałam. Tylko potem jakos kiepsko sie w tej szarej rzeczywistości odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
...czyli, marzyć też trzeba umieć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby czemu? każxdy umie marzyć! tylko niektórzy nie wiadomo po co się ograniczają. pytanie po co? Fox czy to nie marzenia pozwalają robić krok tam gdzie czasem się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello boys desznikus, niczego nie usuwałam, może masz psychofana :) marzenia mają to do siebie i rzadko sie spełniają. I myslę, że to nie marzenie pomaga zrobic krok do przodu tylko realny, obrany swiadomie cel. Może mam jakies krzywe pojęcie marzenia, ale dla mnie jest nim cos, czego prawdopodobnie nigdy nie bedzie sie mieć. To cos ulotnego. Ktoś marzy, żeby przeleciec Cindy Crawford na przykład to se tak może roić do usranej smierci. Zamiar/cel ma chyba znacznie wieksza moc sprawczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gowno! marzenia sa po to by je spelniac! chcesz cindy to realizuj cele aby byc ja zdobyc. szkola aktorska studia hollywood woody alen i cindy! len bedzie leniem! zezre co mu dadza mimo iz marzy mu sie zupelnie co innego. Masz marzenia to je spelniaj. Dzieki nim mozliwy jest krok na przod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z motyka na słońce?? Mozna sobie nieźle przypalic dupę :( Jest porzekadlo, że kto nie ryzykuje, ten nie ma, ale ja mam inne dyzurne: kto ryzykuje, ten ryczy w poduchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem tak. Im ciezsza walka tym lepszy smak zwycieztwa! Bede ryzykowac i ryczec topiac zale w gorzalce, ale bede smtym bardziej szczesliwy jesli sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym małżeństwo
ależ słodko sobie dyskutujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko :)
po raz kolejny trafiasz w sedno Foxy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej__hej__on
hej foxy pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko :)
buhaha Foxy od nadmiaru komplementów skryła się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko :)
to walczymy w różnych ekipach PT trzymaj się :) dla mnie jad żmijki w tequili wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe szaleństwa w moim przypadku bardzo miejsca mieć nie mogą. Szczerze nie mam nawet pomysłu. Może zwyczajnie pójdę na plac pooglądać ze znajomymi fajerwerki napić się szampana. To chyba jeden z nielicznych dni kiedy otwarcie można z gwinta pić na dworze prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Party Night 1
A ile dziewczyn mozna poznać na Sylwestrze na placu? Ja kilka razy zaliczyłem seks w takiego Sylwestra z nieznajomą. Koleś którego poznałem w tramwaju, zaliczył laskę w przejściu podziemnym na oczach ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×