Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

A jaka tam ze mnie feministka? Bo chce żeby gary mył? Żre to niech myje :) I co według ciebie znaczy "ciota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
z chłopami już tak jest; jak nie ciota to macio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskuda !! Żre to niech myje a pffff Powinna istnieć jakaś symbioza układ czy coś. Ja gotuje Ty zmywasz czy coooo ? Mężczyźni to również szefowie kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski, miałam na mysli mycie na zmiany :) Jak ja źre to tez myję. jak jest akcja sprzatanie to każdy ma umiec wszystko i sie jakos tam dzieli i wymienia, ja kibelek ty wanienka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kibelek ja TV ? Marny układ... ^^ ofc przeinaczam fakty for fun ! Każdy król winien mieć swój tron a o tron trzeba dbać nie ma to tamto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macio mi nie leży :) Co mi sie bedzie po domu z testosteronem wylewał i sie rządził ;) W domu sprawiedliwie rzadze ja, ale przy ludziach moge udawac, że on, ewentualnie demokracja, ale do tego musiałby sie jakis rozsądny trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardowski, juz sie kiedys umówilismy, bierz se pilota a ja laptop. Co do tronu... to niestety, musimy sie podzielić ;) I to koniecznie asynchronicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????hgfhhgrklg
Tak jesteś feministką i jak 90% feministek nawet o tym nie wiesz. No ale wasze myślenie jest totalnie nielogiczne, więc nic dziwnego! Ciota - mężczyzna o kobiecych cechach charakteru, pantoflarz, tchórz, palant, mięczak, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
A pan Cejrowski powiedział, że macio to wbrew pozorom i europejskim wyobrażeniom, nie jest wcale pejoratywne określenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało coś tych typów mężczyzn... Ciota i macho ta ? bida z nędzą.. Najlepsze akcje są z samego rana Foxy jak każdemu się spieszy i nagle pojawia się problem ! 1 łazienka a dwoje lub więcej chętnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
????hgfhhgrklg Wypisz, wymaluj, JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
...i do tego mam same koleżanki, z którymi... piję piwo :) a kolegów, to wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty kim jesteś, że tak pyszczysz? Macho jakiś? I co mi tu z feminizmen wyjeżdzasz? Gucio mnie obchodzi, do której grupy społecznej mnie przykleisz, mam swoje zasady i basta. W domu ma byc sprawiedliwy podział obowiązków, bo uległą kura domową sie nie urodziłam i taką nie umrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
no i nadal nie wiem, czy Quercus jest chlopcem czy dziewczynką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksperymentator, ja mam odwrotnie, kumpli, z którymi łaże na piwo. Wreszcie mozna pogadac o czymś innym niż ciuchy i kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to, kim, dziewczynką... "chłopaki noski do góry", plus kwiotek... typowo kobiece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
dobre piwo nigdy nie jest złe, i łagodzi obyczaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak analizując "jestes feministka i nawet o tym nie wiesz. wasze myslenie jest nielogiczne"... kufa, cała ta wypowiedź jest nielogiczna! Co ma piernik do wiatraka i co ma ruch społeczny do logiki? Moim zdaniem pisał to jakis leń smierdzący, który niczego nie potrafi i przez to uznaje, że do kobiety to należy. Ewentualnie ciota, którą w domu baba pomiata a on nie chuchu nie potrafi sie z tym pogodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do feminizmu Foxy pamiętasz gdzieś na początku o tym rozmawialiśmy. Myślę, że niekiedy można odnieść takie wrażenie. Może jest ono nieco mylące, ale słuchaj. Błądzić rzecz ludzka. Ja jak czegoś nie wiem to pytam. To chyba lepsze niż zakładanie czegoś z góry... chiiiii kosmate myśli się kłębią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
metoda zero-jedynkowa jest najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Nigdy nie studiowałam czym jest feminizm tak konkretnie. Dla mnie to ogólnie pojęty ruch wyzwolenia kobiet. Ja tam sie czuje wyzwolona od urodzenia. Dla mnie ma byc sprawiedliwy podział obowiązków i jesli to sie nazywa feminizm, prosze bardzo, jestem winna. Mój mózg jest w wiekszej części męski niz żenski i nic na to nie poradze, że na potulną wyrobniczke swego pana i władcy sie nie nadaję. Bo nie uznaje pana i władcy. Ja jestem sobie sterem, żeglarzem i okretem, ale chetnie przyjmę załoge na pokład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metoda zerojedynkowa jest najprostsza, ale czy najlepsza? Sa jeszcze systemy decymalne, heksadecymalne... kazdy system ma zastosowanie do czegos innego :) cały w tym ambaras, żeby do problemu dopbrać odpowiednia metode jego rozwiązania. Albo rybka albo pipka nie zawsze sie sprawdza, czasem trzeba znaleźć cos posrodku lub bliżekj lewego krańca :) Taki mulat na przykład... ani to murzyn ani to biały. Posrodku jest i basta i jakby go nie przsuwac to nie pasi ni do zera ni do jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnyyyyy on
Spełniam chyba wszystkie z wymogów w temacie. Niestety autorka nie napisała jakie wady byłaby w stanie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
mówiłem raczej o decyzjach, jak przy sprzątaniu, albo się przyda albo nie - nic po środku. Albo mi odpowiadasz, albo sorry Winnetou...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnyyyyy on Spełniam chyba wszystkie z wymogów w temacie. Niestety autorka nie napisała jakie wady byłaby w stanie zaakceptować. To było gdzieś w tych 14 stronach, ale pewnie nie chciało Ci się czytać. jestem doś wyrozumiała, poza nadmiernym spozyciem alkoholu, hazardem, rzeczami nielegalnymi i narkotykami. A Ty? Czego szukasz u kobiety? Ja swoje wymagania przedstawiłam ale Twoich nie znam, może ja ich nie spelniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksperymentator, ja nie znam twoich wymagań, więc nie odpowiem, czy ze mnie zero, czy jedynka :) A Ty kogos czukasz czy tak tylko rekonesans robisz, jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
To nie było do Ciebie :D :* Rekonesans, tak jak Ty :) ...i żeby zkimś pogadać, co by nie zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×