Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Chciałabym mężczyzny...

Polecane posty

Gość eksperymentator
Właśnie bałamucę dziewczynę, która szuka akceptacji dla pomysłu rozebrania się przed fotografem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
non profit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, czyli zabijasz czas :) Pytanie mam, wolisz kobiety długowłose, czy krótkowłose? Czy nie ma znaczenia, byle wyglądało? Nie pytam o zarost łonowy :) Mam dylemat natury fryzjerskiej i szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Raczej długowłose :) ...chociaż, no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznikuś czasu jest cała masa, do nieskończoności. Zabijesz jeden to nastepny sie pojawi :) Nie pokonamy czasu, raczej on nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dylemat fryzjerski nadal aktualny... co sie porobiło? teraz wszyscy debatuja na temat golic pipke czy nie golic, a co na głowie nie ma znaczenia :) Długie wlosy jak widzę wyszły z mody, wiec chyba pojdę je ściąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Opowiedz o nich, to zdecydujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek ma po 30-ce a włosy do połowy pleców. Ciemne i gęste, wycieniowane. Ani to proste jak struna, ani kręcone. Sie wiją jak chcą. Jak zetnę na krótko, to bedzie dramat bo się puszą. Jak zetne do ramion, to bedzie półdramat, bo się półpuszą. Z punktu widzenia lenistwa to teraz sa idealne, wystarczy rano rozczesać i nie muszę żadnych klajstów uzywać, wisza sobie jak je natura stworzyła. Im krótsze tym wiecej bedzie zachodu, żeby jakos to ujarzmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desznikus, ja bardziej kasztanka niz ciemnoblondowata :) Z lenistwa chyba jednak zostawię, chocby po to, zeby z rańca pospać dłużej i własna plec podkreslic ;) Teraz wiekszośc kobiet jakos wystrzyzone sie noszą, może z długimi piorami bardziej sie z tłumu wyróżnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, gdzie te czasy, kiedy kobieta z lśniącymi, długimi do pasa, puszystymi i pachnącymi włosami była uważana przez mężczyzn za bóstwo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczeksson
nie ważne co masz na głowie, ważne by myszka była dokładnie wydepilowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glacate to przesada... ale wiekszośc kobiet sie strzyże do ramion albo i bardziej krótko, żeby było wygodniej rozczesac. A mnie na przekór z krótkimi gorzej, bo sterczą na wszystkie strony swiata. No i nie znosze żelu, pianki, lakieru i innych klajstów, przez które nie mozna dotknąć włosów bez ryzyka skaleczenia dłoni :) Pióra maja byc jedwabiste i slizgac się miedzy palcami a nie sie do nich kleic jak glut jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
Foxy, przesadziłem z tą prośbą o opis -JUŻ MI SIĘ PODOBASZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
mojemu małemu koledze tez się podobasz, indianin jeden, w namioty się bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z myszka... to sie taka nie urodzila, co by wszystkim dogodziła. ja golę, bo lubie, choc czasem zdarza mi sie nieco z lenistwa zapuścic :) Ale źle sie czuje z futerkiem na dole. Ale sa faceci, co nie lubią jak łyso na dole, nawet wydepilowane nogi sa dla nich nieapetyczne :) Odwieczny konflikt: łysa, czy z futerkiem, bułeczka, czy motylek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rączka ukontentowana, jak i ja cała :) Z zalem was zostawiam chlopcy, bo czas sie w objecia Morfeusza udac, rano trzeba wstać do pracy. Mokrych snów wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
No nareszcie dorobiłem się sobowtóra, szkoda tylko, że z takim malym kolegą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
i dlatego musisz rączką? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałaś rzec usatysfakcjonowana Na jedno wychodzi :) Ale jesli wolisz bardziej nowocześnie, to niech bedzie usatysfakcjonowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy, odwieczny mój problem:( Myślę intensywnie co z nimi począć.Mówię o tych na głowie, dolna fryzura od lat ta sama ;) cześć Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia, tez klajstrów nie lubisz? Wiesz, jako młodziutka kobietka miałam włosy do pasa i nie było faceta, który by sie nie obejrzał i nie rozmarzył, a teraz długie włosy jakos tak... staromodnie wyglądfaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, tym razem zegnam się ostatecznie, bo mnie rano wołami z wyra nie wyciągną, dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on__wwa
witam mile Panie:) dark side jak dolna fryzurka? :) foxy jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×