Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda-maamaa

dziwny katar u dziecka

Polecane posty

Gość mloda-maamaa

hej dziewczyny, czy może niemowlak którejś z was miało taki 'wewnetrzny' katar ? Chodzi mi o to, ze nic się nie wylewa z nosa, nawet jak się fridą pociągnie to nic nie idzie. Za to slychac, ze dziecko ma zatkany nos, jak lezy (taka chrapka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfdxfcxghffdgh
Mój strasznie 'charczy'. Od urodzenia, zaraz będzie miał 4 msc. Lekarka powiedziała, że to od tego, że dzieci mają inną przegrodę nosową i u góry w nosku zalega. Jak mu czyszczę nos to czasami też nic nie ma, ale kazała mi nawilżac nosek solą fizjologiczną, lub wodą morską. Ja robię solą i faktycznie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
mój roczniak tak ma od wczoraj - przypuszczam że winą są kaloryfery i suche powietrze - dziś włączam nawilżacz powietrza i zobaczymy czy sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być to sapka - winne jest suche powietrze i zalegający w nosku pokarm. rada - nawilżacz powietrza, lub mokre pieluszki wiszące na łóżeczku, do nosa woda morska jak najczęściej żeby nie wysuszać śluzówki. maluszka często kłaść na brzuszku to po podaniu wody morskiej zacznie kichać i może sam sobie oczyści nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleczko na wynos
Moja córka też czasem 'charczy'. Pytałam lekarki, osłuchała ją i powiedziała, że od noska to nie jest, tylko od gardełka, a że gardełko też czyste, to stwierdziła i powiedziała, że tak czasem się dzieje jak mleczko gdzieś w gardełku 'stoi'. I faktycznie zauważyłam że jak jej się nie odbije po jedzonku to wtedy tak 'charczy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaberg
Sprawdza się całkiem fajnie Nosalek Sanity. Kupowałam namawiana przez siostrę i jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

Naszej córce inhalacja bardzo pomaga. Korzystamy z Baby od początku, innego nie mieliśmy. Bezproblemowy sprzęt, mogę tylko chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Dnia 19.02.2019 o 14:16, Gość ela napisał:

Naszej córce inhalacja bardzo pomaga. Korzystamy z Baby od początku, innego nie mieliśmy. Bezproblemowy sprzęt, mogę tylko chwalić.

Świetny inhalator, tez go posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×