Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAk mam to zorbic ?

JAk przezyc dwa tygodnie z dzieckiem

Polecane posty

Gość JAk mam to zorbic ?

za 70 zl ?? podajecie jakies pomysly na tanie dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanietanie
babka ziemniaczana 2 kg zimniakow starte na drobnych oczkach, cebulka pokrojona w kostke i podsmazona, moze byc troche podsmazonego boczku/kielbasy/miesa. do blaszki/ naczynia zaroodpornego wysmarowanej tluszczem i do piekarnika-ok 180 st, ponad godzine. mozna jesc sama, z sosem, z ketchupem. smaczna jest tez na drugi dzien pokrojona w plastry i usmazona na patelni. nalesniki, z jakims dzemem. makaron z pomidorami z puszki+ cebulka/kukurydza/fasola, co tam masz pasztet lub zupa z soczewicy- poszukaj w necie przepisow kasza z sosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thjrs
następna co się bierze za dzieci jak ją na to nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk mam to zorbic ?
jak sie bralam to mnie bylo stac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanietanie
roznie sie w zyciu zdarza... nie wiesz dla czego nie ma. ona sie nie uzala, ze nie ma tylko chce sobie radzic :) przyszly mi jeszcze do glowy kopytka z jakims sosem badz pierogi leniwe z bulka tarta i maslem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk mam to zorbic ?
tanie tanie popatrze jakie mi pozostaly produkty ktore moge wykorzystac i cos stworze moze sie uda;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna kafezdzira
Ło boziu, przecież to kupa kasy! Tak jak ktoś napisał - kup 5kg ziemniaków i masz na dwa tygodnie: babkę, placki, zapiekankę z kiełbasą np. Poza tym: makarony (na słodko z jogurtem, albo ze śmietaną z cynamonem, ew coś na kształt spaghetti); naleśniki - na słodko albo a la krokiety. Zupy, mięsko mielone (z kilograma będziesz miała obiad na dwa albo 3 dni, na ostatni możesz zrobić z nich pulpety) Kurczak - kilogram nie kosztuje dużo, dzieci je lubią :) Możesz wybierać i przebierać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lordie
sprzedajesz dziecko za 10000zł i mieszkasz w Sheratonie przez dwa tyg. a potem masz 10lat wakacji w pierdlu na koszt państwa, można poznać ciekawych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanietanie
dokladnie :) wykorzystaj to, co masz w szafkach, lodowce. nie wiem jak u Ciebie, ale ja mam zapasy suchych rzeczy. nie wiem czy lubicie z dzieckiem kisiel, budyn, ale moze byc jak przyjdzie ochota na cos slodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk mam to zorbic ?
dzieki dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×