Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryjetta.

Czy miala ktoras z Was wilczy apetyt bedac w ciazy i nie wiedzac o niej???

Polecane posty

Gość maryjetta.

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie...
Miałam tak :) I tak do końca pierwszego trymestru. nie jadłam tylko pochłaniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkil
Mam nadzieje, ze mi sie to nie zdarzy. Na razie jestem w 11 tc i nie mam apetytu, nic mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
Nie wiem czy to efekt jojo czy ciaza ;/ 3 mies troche glodowalam i schudlam 12 kg...powoli zaczelam normalnie jesc,a od tygodnia wariuje co chwile bym cos jadla...brzuch mi wywalilo...nie moge sie za bardzo zalatwic od poniedzialku robie rozne mikstury na przeczyszczenie...dopiero wczoraj po herbatce z senesem ruszylo ale i tak czuje sie fatalnie...i dalej jem ;/ jesli wpadlam to bylo to jakies 2 mies temu....no ale normalnie juz 2x mialam okres chyba ze to po prostu jojo pierwszy raz nie moge opanowac apetytu nie wiem co sie ze mna dzieje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkil
W drugim miesiacu nie ma sie jeszcze brzucha. Mi sie wydaje, ze to u ciebie raczej jojo. Organizm odplaca ci objadaniem za czas kiedy bylas ma diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
ja juz bylam w jednej ciazy juz po ok 4-5 dniach od wpadki mialam twarde podbrzusze ale teraz to po prostu mam wywalony brzuch moze to rzeczywiscie jojo\ ale czemu nie moge sie zalatwic? ;/ czemu przeczyszczacze nie dzialaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie...
a test ciążowy robiłaś? Jeśli byłabyś w ciąży od dwóch miesięcy to nie ma siły, żeby wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
jordan a od samego poczatku zniknal okres?? na razie nie moge kasy rozwalac...tu gdzie mieszkam testy nie sa takie tanie,a teraz dla mnie kazdy grosz sie liczy...chyba ze jeszcze popytam gdzie indziej w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie...
Na allegro kupisz za 1 zł test. Chyba, że mieszkasz za granicą to nie wiem. A do lekarza nie możesz iść? Zdarza się, że okres jest przez pierwsze kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×