Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Cholera, zaczynam się bać...

Polecane posty

Gość Twoja przyszła :)
Nie wyjdziesz pod warunkiem, że dla niej też to będzie 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingman
czemu? rzadko pierwszy raz bywa udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliar poszedł trzepać
ty jestes debilem, więc nic się nie zmieni, chłopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Beliar a więc o to chodzi :) co Ty przestań :) Będzie wszystko ok jeśli się naprawdę kochacie:) a dla niej to też pierwszy raz? ile macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, przesadzasz. Pierwszy raz naprawdę rzadko kiedy wychodzi rewelacyjnie. Zawsze komuś coś nie wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie. Ja nikogo nie mam. I bardzo dobrze. Jak narazie nie powinienem nikogo mieć. Ale co to będzie jak będę kogoś miał? Zacząłem się już teraz zastanawiać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliar zawsze wyjdze
na debila bo jest debilem co widać bo jego tekstach na kafełe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdole, nie robie :/ spoko, do konca zycia bedziesz prawikiem Nie no to by było choojowe. Szkoda by było przeżyć życie i tak naprawdę nie spróbować fundamentalnej rzeczy. Seks to nie pieprz do goowna, na tym się przecież kręci życie na Ziemii. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beliar... Pierwszy raz jest piękny tylko a filmach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki egoista jak ja powinien mieć w doopie takie kwestie. W końcu ja i tak dojdę (na pewno) ale fajnie by było gdbyby zabawa nie polegała jedynie na moich doznaniach. Mam pare pomysłów, czysto teoretycznych, ale jak to będzie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virescens
Swój pierwszy raz przeżyj z dziwką. Mniejszy stres, profesjonalistka powie co trzeba robić bez skrępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
virescens Swój pierwszy raz przeżyj z dziwką. Mniejszy stres, profesjonalistka powie co trzeba robić bez skrępowania. Miałem taki pomysł. Kasa, uaptrzony obiekt, wszystko było, odwaga też. Zrezygnowałem bo w pewnym momencie powiedziałem sobie ,,ej co ty poyebie masz zamiar zrobić? popierrdoliło cie" i porzuciłem ten chory pomysł. Nie chce się bzykać z dzifkami. BTW ,,Cegła" Dżemora to piosenka chyba o pierwszym razie faceta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretyku ty... ;) Coś ci powiem :) Mój dobry znajomy - diabelnie przystojny pisarz, mający równie diabelnie powodzenie u kobiet, na swój "first time" wybrał kobietę starszą, doświadczoną, bardzo piękną (zresztą aktorkę) i w której się podkochiwał. I wiesz co? Tuż przed swoim pierwszym razem... zemdlał z przejęcia. Babka miała klasę, nie wyśmiała go, ocuciła, ba! nawet odprowadziła do taksówki :) A jego pierwszy raz odbył się nieco później (z tą właśnie kobietą), ale już w luźniejszej atmosferze i bez ambicjonalnego podejścia. Zatem bez obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez przezylem
pierwszy raz z dziwka , bylo tak sobie ale tez nie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismaill
Cegła jest o pierwszym razie, nie wiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ismailu, nie wiedziałem. Nie, nie bzykanie dzifek odpada. Czasem jak się widzi jakie szprychy siedzą w tym biznesie i bierze się pod uwagę że za jedyne tyle i tyle może być moja przez tyle i tyle to taka perspektywa kusi, to fakt. Jednak nie do tego stopnia żebym się w to bawił. Trzeba przyznać że ostatnia deska ratunku w postaci dzifki jest chyba jedynym atutem nieatrakcyjnych prawików w stosunku do nieatrkcyjnych dziewic. O ile kobieta praktycznie zawsze znajdzie adoratora, o tyle nie zawsze będzie to ktoś atrakcyjny. O męskich dzifkach powszechnie się nie słyszy, dlatego skrajny bazyl płci żeńskiej może zapomnieć o superprzystojniaku do łóżka. A brzydki facet zaplaci i ma przez jakiś czas boginię. Ale jak już wspominałem dla mnie to odpada, bo nie czuję się jeszcze taki nieatrakcyjny i przegrany żeby podejmować tak desperacki krok. Kiedyś chciałem, ale jak powiem że kiedyś też chciałem palnąć sobie w łeb to zrozumiecie że czasami mam dziwne pomysły, choć normalnie bym za coś takiego się nie brał :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idź na dziwki, one i tak mają full kasy. lepiej zafunduj pizzę biednej studentce, na pewno będzie chciała się odwdzięczyć :P :D jak wiadomo studenci kłamią w dwóch sprawach: - następnym razem się nauczę - nie jestem głodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycjo, miałbym sprawić tak malutką przyjemność w postaci pizzy i z tego tytułu liczyć na seks? :D Może mam nick zapożyczony od diabła, ale aż tak popierrdolony nie jestem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pomijając te kwestie wyskoczyć z kimś na pizzę to by był dobry pomysł, chociażby dlatego żeby pogadać z jakąś panienką. Poprostu pogadać. Od czasu do czasu fajnie tak. A ja od paru miesięcy nie gadałem z żadną sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar nie nastawiaj się na cudowny pierwszy raz. Ja byłem tak zestresowany, że "pierwszy raz" nie był u mnie za pierwszym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, zdaję sobie sprawę z tego, że żeby u mnie pierwszy raz odbył się za pierwszym razem to muszę coś wykombinować. Mianowicie konieczna jest odpowiednia pozycja (odpowiedni kąt ,,wejścia pałkarza") no i nie mogę patrzeć ani na jej buzię, ani na piersi ani tym bardziej na nóżki bo długo to nie potrwa. Wzrok w sufit i to tak żeby tego nie widziała. Czyli wchodzi w grę chyba jedynie na łyżeczkę bo zawsze można pomiętosić sutki. Ewentualnie może mnie uratować minetka a wiem że to będę bardzo lubiał robić :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrdolę, strategie układam jak Hitler przed agresją na ZSRR :O :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do minetki- oto jeden z bardziej przyziemnych powodów dlaczego nie chcę iść na dzifki. Przecież takie praktyki z dzifką odpadają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafensztein
Kurwa jego mać. Koleś znajdź se babe i tyle, jak przeglądam twoje wypociny to coś się we mnie burzy. Jesteś taki paskudny, niesmiały czy coś innego jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafensztein Nie wiem zbyt dokładnie co jest nie tak, ale nie mam nikogo i nie prędko kogoś będę miał. Siebie tutaj nie chcę oceniać. Dużo lepiej byłoby gdybym się najzwyczajniej pokazał ale to odpadaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafensztein
Kurwa koleś zrób coś z tym, a nie smucisz i fantazjujesz na babskim forum. Jesteś chłopem i ty to musisz powalczyć o kobiete, ona nie przyjdzie do Ciebie do chałupy i nie powie, popukamy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×