Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niunia78

nowa proteza całkowita wypada :(

Polecane posty

Gość niunia78
no niestety moje ząbki były rewelacja niestety korzenie .... przebyta choroba w dzieciństwie ... troche genów się przyczyniło do tego dwie ciąże .... i sytuacja że ząbek ładny bez problemów sam wypada .... po zrobieniu zdjęć okazuje się że przy korzeniach robią się stany zapalne ... leczenie antybiotykami itp.... to długa historia ... ale nie zawsze brak uzebienia świadczy o tymże sie nie myło czy nie dbało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
z taki widokiem to nie ma co dyskutować .... 18 latka powinna mieć błysk uśmiech i to swój ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bessondo
W izbach lekarskich jest rzecznik praw pacjenta. Idź do lekarza i jeżeli będzie Cię zbywał powiedz mu, że się tam wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, dobre. Niunia, nie polecam tego rozwiązania. Jak zaczniesz straszyć rzecznikiem źle się to dla Ciebie skończy. Po pierwsze nikt w mieście nie będzie chciał Cię leczyć, po drugie najprawdopodobniej to nie wina lekarza że proteza nie trzyma się, po trzecie tego Urzędu nikt z lekarzy się nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
to sa drastyczne kroki, ja lubie rzeczy załatwiać bezkonfliktowo i w drodze kompromisu bo na tym sie lepiej wychodzi ... a powiedz mi bo mnie sie wydaje ze tutaj zawalił protetyk .... albo lekarz zle wział odcisk ...jak sadzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
z jakiego miasta jestes to moze wpadne do Ciebie i obejrzysz to cudeńko czy dobrze zrobione ??ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
a co oznacza "grupa" .... nie miałam problemów aby sie przystosować do protezy ...nastawiłam sie dobrze psychicznie itp ...nic mi nie przeszkadza tylko chce normalnie jesc i mówić ...a majac takie sytuacje z proteza sie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ma nic wspólnego z nastawieniem psychicznych, odruch wymiotny także nie ma nic do rzeczy. U niektórych nie trzyma się i już! Nie chcę Cię martwić, ale myślę że ta proteza (i każda inna) będzie Ci sprawiać wiele problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
ide sie zrelaksować w wannie ... moze pachnaca kapiel poprawi mi humor ...zajrze za jakas godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia44
Ci co mają dosć długo protezy to dziąsła mają gładkie i bez wypustek więc proteza nie ma na czym się trzymać. Ale nie dotyczy to Ciebie, masz prawo chodzić na korektę dotąd dopóki zęby się nie osadzą na dziąsłach, to normalne zjawisko i co jakiś czas Twoje dziąsła będą zmieniały połozenie. Lekarz o tym wie ale nie wie ze Ty nie wiesz , powinien Ci uświadomic ze czekają Cię jeszcze wizyty dopasowujące ząbki. Ale coś jest nie tak że one wylatują , za dużo Ci podebrał i tu jest pies pogrzebany. Jeśli będziesz nosiła zle dopasowane zęby to zawsze będziesz miała klopoty , bo dziąsła też żle się dostosują, czeka Cię obcieranie, odleżyny i inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia44
Stomatoloszka z powołania - dobrze że jesteś tylko z powołania stomatoloszką , ale dlaczego nie wiesz że zęby psują też się nie tylko dlatego że ktoś o nie nie dba, żle myjąc. Przecież ludzie chorują na różne schorzenia , biorą leki które uszkadzają zęby i jest masa innych przyczyn. Młodość nie gwarantuje zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im spy
Stomatoloszka sprząta w szpitalu, radze nie sugerować się radami tej prostaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia78
najgorsze jest to ze ona lata reszta jest do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka501
Co za głupoty piszecie, robiłam właśnie 4 protezę, trzy były dobre,a ta ostatnia do niczego, właśnie wyglądam jak królik, w uśmiechu widać krzywe zęby, górna proteza słabo się trzyma, dolna lata, przy jedzeniu gryzę się w usta, policzka.Lepszą miałam starą, tylko odpadł mi drucik no i że upłynęło już 7 lat ,chciała zrobić nową mocniejszą- z dentystą mam ciężko się dogadać o poprawienie.Protezy są refundowane z NFZ i co mogę zrobić? w końcu 5 lat muszę się z takimi zębami męczyć.Nie ma żadnej rady na dentystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałem zrobić protezę, pierwszą. Niestety nie potrafię z nią jeść. Nawet nie wiem kiedy gryzę. Katastrofa! Policzki też przygryzam. Zakładam od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwj
ja niemam problemomw w dniu wyewania 18 zebow odrazu mi zalozyl dentysta proteze dul od picia sieplego sie odkleja przez trzy dni jadlem papki niekazal sciagac nawet spac w niej trohe mam problemy z muwieniem i czasami wymiotne gura trzyma sie dobrze to tez zalezy od kleju jaki sie stosuje lepszy bez cynku twarde rzeczy trodno przegrys muj dentysta jest debest pozatym mieszkam w hollandi tu jest trohe inaczej bardzijej dbaja o czlowieka i jego zeby w razie problem.ow mam dzwonuc o kazdej poze dnia a proteza pasuje jak ulal tez mialem robione odciski z zebami jest ok wwj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wwj zainwestuj w słownik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że jest źle wykonana. Mi moja nigdy nie wypadała. Jeśli jesteś z Białegostoku to możesz iść do gabinetu www.popkoadam.pl. Wykonują bardzo dobre protezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Moja proteza również nie wypada. Robiłam ją w Pracownia Pięknego Uśmiechu  w Borowie. Jakość świetna, cena również jak najbardziej uczciwa!! Podejście do pacjenta 10/10! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barasa

Moja stara wypadała od początku, ale myślałam, że tak ma być, całe szczęście wyrobiłam nową w innym miejscu. Robiłam teraz w New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie i pierwsze co zauważyłam, to jest zrobiona porządnie, dopasowana do mnie i jak założę, to wygląda jak prawdziwe zęby. Różnica niesamowita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze zajmują sie pacjentami w Stomatologii Cichonia. sama musiałam mieć robione zęby i zdecydowałam się na kompleksową obsługę - jest super, nic nie uwiera i nie wypada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×