Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badzia ;)

Mini piekarnik z nawilżaczem?

Polecane posty

Gość Badzia ;)

Moja babcia powiedziała, że kiedyś widziała mini piekarnik z nawilżaczem (tak jakby) z boku. I bardzo by taki chciała. Szukam i szukam i nie potrafię znaleźć. Może ktoś widział taki i mógłby mi pomóc. Oraz poradzić na co zwracać uwagę kupując. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj poszukać sobie w sklepie Medialux, tam jest ogólnie spory wybór produktów rooooozmaitych więc bardzo możliwe że znajdziesz, ja osobiście bardzo lubię ten sklep i sporo sprzętów do domu tam kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wczoraj szukałam czegoś
chętnie poczytam o tym lidlowym, mąż mnie namawia, że coś takiego przyda się w domu i dlatego włąśnie wczoraj patzryłam co podobnego jest na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riverside
Jeśli chodzi o piekarniki, to bardzo dobre marki według mnie to Amica i Siemens. Siemens ma nawet takie wynalazki jak piekarniki parowe - energooszczędne i nadają bardzo ciekawy naturalny smak potrawom, szczególnie sprawdza się przy pieczeniu ciast czy chleba. Wydaje mi się, że widziałam ostatnio takie na magicznaplaneta.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badzia;)
Właśnie babcia się zastanawia nad tym z Lidla, ale jego temperaturę można ustawić dopiero od 100 stopni wzwyż. Więc nie da się w nim np suszyć grzybów. Do tego minutnik to maksymalnie godzina. Dziękuję za ten link na allegro. Naprawdę super, chyba jej taki kupię na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riverside, to fakt Siemensy sa w sumie niezle z tego co slyszalam, w Magicznej Planecie tez widzialam ich sporo i się kurcze zastanawiam który wybrać, nie moge sie zdecydowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×