Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

PIjany KRólik ! Cho no !

Polecane posty

Gość kinky wez se lepiej
pryszcze powyciskaj a nie swirujesz do krolika na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szału ni ma
pśp ci na maila nie odpisala to krolika wyrywasz zjebie?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę właśnie jak zobaczyłem twój wpis pod moim tematem, nie tym tylko tym o Dupach to od razu włączyłem pocztę :P A tak ogólnie to co tam porabiałaś dziś ciekawego ? Tylko uważaj co piszesz bo nie jesteśmy sami tutaj :P Nie rozmawiajmy o naszej znajomości zbyt szczegółowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik to ta od
lotniczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinky wez se lepiej
krolik mowie ci, daruj sobie tego ciotmena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka czerwona linia :P Pamiętaj, co sie działo tydzień temu w Hotelu Orbis we Wrocławiu pozostaje juz tylko wspomnieniem :P Każdy popełnia błędy, dlatego nie chciałem pić :O Ale uległem..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky wez se lepiej krolik mowie ci, daruj sobie tego ciotmena fak ju 🖐️ kinky -> słabości, słabości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kinky wez se lepiej krolik mowie ci, daruj sobie tego ciotmena" Fak mi :classic_cool: Jak jesteś szczupłą 16 latką w kwadratowych okularach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mail zajączku :) Pedofil to do 15 :P Od 16 można na legalu smigać :classic_cool: Teraz widzisz jak bardzo róznie sie w tych dwóch światach, Króliczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie da sie. Musiała byś mi dać do przetestowania 14 latke, a po dwóch latach jakby miała 16 lat bym ją jeszcze raz przetestował i porównał. 14.9 latka ? Nie kumam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.9 czyli prawie 15 latka :P 1,5 miesiąca przed na oko :P chodzi o to, że nie rozumiem 'rozumowania' męskiego :O to też temat rzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat ocean i bardzo delikatny :) mogę iść siedziec za taki temat :P A pisząc testowanie miałem na myśłi rozmowe a nie seks! Tak tylko prostuje bo to krzywe troszkę było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, w tym, ze 'rozmowa' obejmuje również przy okazji seksualne praktyki :P rozumiem, rozumiem ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ! nie rozmawialiśmy jeszcze o takich rzeczach ale dla mnie seks to poza fizycznoscią głównie uczucia i emocje. Takie pukanie na samym popędzie mnie nie jara :P Wiesz tak sobie pomyslałem moze sobie jutro poszukam takiej koleżanki młodszej 14-15 lat zeby pogadac i zobaczyc jaki ma pogląd na świat :) Ciekawe doświadczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączku ja uciekam do swojego pokoiku, mama poszła spać :P wiec synek idzie sie upalić :D zaraz wróce, ale to na @ bede Ci swoje wizje przedstawiał jak coś ;) Ciau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×