Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotana233333

zniechecenie do seksu

Polecane posty

Gość zakłopotana233333

Miałam jednego partnera seksualnego, byliśmy razem 3 lata, seks był nie udany, ja nigdy nie miałam orgazmu, mało kiedy potrafił mnie zaspokoił, gra wstepna rzadko, raczej egosita myslacy tylko o swoich potrzebach. Pod konic naszego zwiazku nie chciałam seksu, nie czerpałam z niego żądnej przyjemności a wrecz mogę powiedzieć ze mnie zniechęcił do seksu i tak mam do tej pory.... Obecnie poznałam kogoś iskrzy miedzy nami i wiem ze nadejdzie taki dzień ze wkońcu posuniemy się dalej, ale ja się boje... niby chce bardzo ale jak co do czego dojdzie to ja albo spasuje albo bede udawać i nie czerpać zadnej przyjemności, cały czas mam w głowie ten nie udany seks, to że nie miałam żadnej z tego przyjemności, że nie potrafił mnie zadowolić, podniecić, pieścić itd ma ktoś taki problem? ja mam chyba jakąś blokadę... proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma , boisz sie poprostu ze drugi cie tak samo potraktuje. Jak masz udawac podczas seksu to w ogole go nie uprawiaj. Daj sobie czas na poukladanie w glowie , 3 lata zwiazku to w chuj czasu. Idac do lozka z chlopakiem badz pewna ze ciebie pragnie , wtedy cie nie skrzywdzi i bedziecie razem czerpac z tego przejmnosc. Aha , i jak najszybciej zapomnij o bylym , takich facetow NIE ZMIENISZ i przykro mi to mowic ale NIE ZASLUGUJA na milosc od drugiej osoby :D Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak112
Mam ten sam problem, chłopak jest samolubem rzadko kiedy się zdarza żeby było mi dobrze. A od jakiegoś czasu nie czuję już żadnego podniecenia jak z nim jestem i praktycznie nie ma już bliskości między nami. Ciesz się że to zakończyłaś bo takie związki nie mają przyszłości. A facet który nie interesuje się swoja kobietą nie zasługuje na to żeby z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
ja zakończyłam związek 2 lata temu, od teego czasu nie byłam w dłuższym związku nie zaangarzowałąm się na tyle bo nie potrafiłam, nie bede udać byłam skrzywdzona i mam teraz dośc duże obawy, zaufanie, strach przed kolejnym skrzywdzeniem i nawet ten seks... było pare momentów ze seks był bliski ale pasowałam... nie wiem czy to moja podświadomośc... poprostu sie boje ze nie bede miała żądnych przyjemnośc wszytsko wróci i ten nieudany seks. Może jestem też przewrażliwona bo trafiam na facetów którzy lecą na moje ciało chca seksu a nie nic wiecej... sama juz nie wiem.. a on jest inni spotykamy się 4 miesiące i wiem bo mi powiedział ze on narazie seksu nie chce, bo dla niego seks to dopełnienie miłości i trosze mnie to cieszy ze liczy się dla niego miłośc a nie seks. gosiak112 a dlaczego nie odejdziesz? doprowadzisz sie do takiego staniu jak ja jestem... mam 25 lat i boje się seksu zamist czerpać przyjemność :( czemu nie odejdziesz jak jesteś nieszczęsliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może powiedz o tym temu nowemu że masz przykre doświadczenia? Jeśli nie zrozumie to lepiej żeby odszedł teraz a nie jak się naprawdę zaangażujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
to co mam całe życie mieć takie problemy, nie mieć nikogo, nie kochać sie i nie czerpać z tego przyjemności. ja chce to zmienić dlatego tutaj do was pisze, chce ten rozdział zamknąć za sobą i chce byc szcezresliwa cieszyc sie seksem. Chyba mi sie to należy jak każdej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ zmieniaj, próbuj, tylko informuj o tym partnerów w odpowiednim czasie, bo inaczej mogą być zaskoczeni twoim zachowaniem w łóżku i go blednie interpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
pisałam wyżej mam 25 lat, tak jestem rozbudzona mam wielką ochotę na seks tylko obawiam się że gdy dojdzie co do czego to w mgnieniu oka mi się ta ochota skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika19
Nie myśl o tym co było tylko otym co będzie. Inny chłopak = inny sex , więc nie masz się czego obawiać będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ktory mowi ze seks to dopelnienie milosci ? :D Boi sie seksu poprostu :). My faceci myslimy na biezaco o seksie . Jedni mowia o tym wprost ( tutaj wiekszosc egoistow) a inni ukrywaja ze niby ich to nie interesuje bo nie umieja sie do tego zabrac albo nie chca zwalic sobie kontaktu z dziewczyna . Tych posrodku co umieja zaspokoic kobiete w lozku i maja z tego przejemnosc jest niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustro
zbyt sfermentowana herbata zaporzano o 6 pomaga niecheci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
to myślisz że on też boi się seksu? widać że on też jest nakręcony tak jak ja... no według mnie raczej to jest ułożony człowiek, wie czego chce, może on też nie jest dobry w te klocki kto tam wie, nie rozmawialiśmy na ten temat ale to ze nie naciska akurat mi się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie ma ochote na sex patrzac na nasze borukowate blachary z tluszczem wylewajacym sie z biodrowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma_
jak można nie rozmawiać o seksie??? i później się dziwią że nie mają orgazmu albo że im nie staje... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
ale my nie jestesmy jeszcze razem, krecimy ze soba to nie jest ten etap by mówic juz o takich rzeczach, o seksie jak lubimy co nas podnieca itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pisze jacy sa faceci. Kazdy z nas ma ten sam cel , mamy ochote sie z wami bzykac, nie zapewniacie nam tego , najczesciej chodzimy wkurwieni, mamy zle humory . Tylko jedni sa odwazniejsi a jedni to tchorze. Nie chce nic mowic ale macie juz 25 lat i seks raczej to normalna sprawa . Ja przy tobie jestem gowniarzem i to ty powinnas mnie uczyc o tym kiedy jest odpowiedni moment na seks. :D 4 miesiace bez seksu to na 90% chlopakowi na tobie zalezy i nie chce cie sploszyc . Raczej doswiadczony chlopak nie czekal by dlugo na seks z nowa dziewczyna , chyba ze wiedzialby o twoim problemie. Ja jestem bardziej za bezposrednoscia , jesli chodzi akurat o seks. Nie chodzi o to zeby was przeleciec tylko , ale dobry seks bardzo przyciaga do siebie ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Jak jest chemia to jest i pierdolenie :) Może to brutalne ale i prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
Nic nie wie o moim problemie, albo raczej obawach, bo moje obawy polegaja na tym że sie boje seksu, że nie będe potrafiła czerpać przyjemności, przezycia orgazmu itd a na seks mam ochote ale sie boje... a problem polegałby na tym że wogule go nie chce, nie potrzebuje itd chyba że ja żle myśle:) my sie nie spieszymy z niczym, jest jak jest nasza miłośc rozwija się stopniowo powoli, mimo to że jest wielka chemia troszkę się chamujemy może faktycznie tak jakbyśmy obydwoje się bali tego... co będzie, nie poniesie nas tylko raczej stopujemy jak jest goraco... no nie wiem. Dokładnie pierwszy raz się spotkałam z tym że chłopak nie nalega na seks, to nie jest najważniejsze, czeka jak się to rozwinie, nie chce mnie przeleciec po to by mnie skrzywdzić, i to mi się bardzo podoba bo nie mam nacisku ze juz bedzie cos mieszy nami. Tak wiem jacy sa faceci, miałam przynajmniej 4 czy 5 propozycji na seks bez zobowiązań ja taka nie jestem i grzecznie odmówiłam ale to też chyba w jakims stopniu na mnie działa poprostu dla mnie seks to tylko i wyłacznie z miłości. Nie wiem tłumacze to sobie na różne sposoby ale chce znaleśc sposób bym się go nie bała i potrafiła się otowżyć przed chłopakiem i nie wtydzić tylko się cieszyć tym cudonym sekse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
i przez jednego cholernego dupka i egoiste który uważał zajebisty w łozku teraz mam problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Chemia to seks bez ograniczeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Nie masz problemów przez niego tylko przez to jak podchodzić do tego co się stało .. Jakie w ogóle kurwa problemy ?? przecież życie to przyjemność powinna być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
chemia miedzy nami jest, jak mnie dotyka mam dreszcze, całuje jest super ale potem niestety gdzies to wszystko opada... i wiem ze pewnie tym razem tak bedzie ale dlaczego? czemu tego nie moge zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
wiem ja chce tej przyjemności ale się jej boje że bedzie klapa, że nie bede miała tej przyjemności, że nie dojde, jak przez ponad 3 lata co byłam w związku nie potrafiłam mieć orgazmu, nie potrafiłam dośc, podniecic sie tak ma maska cieszyć sie tym... jaka mam pewność ze teraz nie będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Poprostu przestań myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wasza milosc , nikt wam sie nie powinnien wpierdalac w zwiazek. Poprostu musisz byc pewna ze chcesz seksu akurat teraz . Piszesz ze masz ochote na seks , to nie boj sie sprobowac. Zobaczysz jaki z niego czlowiek i czy warto kontynowac ta znajomosc. Jestem prawie pewien ze to juz dorosly facet :) Na 100% to nie egoista :) widzisz :) Jak dziewczyna zobaczy ze chlopak jest czuly i umie sie troszczyc o nia , to sama przychodzi i prosi o wiecej. My lubimy seks z wami , ale wy go kochacie. Dziewczyny bardzo szybko sie od niego uzalezniaja. Seks z milosci tylko mowisz ?:) Dobry chlopak potrafi podniecic nieznajoma kobiete wzrokiem i dotykiem w ciagu pierwszego spotkania i bardzo szybko ulegacie ale nie o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana233333
staram się o tym nie myśleć, ale gdy robi się goraco same mysli przychodza do głowy.... no wąłsnie aja mysle o tym zamist ponieś sie i odpłynać ale jak je wybić z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Espresso27Artur
Naucz się nie myśleć ! Może to dziwne stwierdzenie, ale w wielu dziedzinach życia bezcenne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×