Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kate__89

Objawy ciąży, kiedy pierwszy test??

Polecane posty

Witam. Chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie można zrobić test ciążowy? Dodam, że kochałam się z mężem tydzień temu i pękła nam gumka. Miałam wtedy dni płodne. Po paru dniach zaczęły boleć mnie piersi i czuję kłucie w okolicy jajnika. Okres powinnam dostać na początku grudnia, a piersi bolą mnie zawsze kilka dni przed miesiączkowaniem, więc trochę za wcześnie. Napiszcię jakie Wy miałyście objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to lekarz??
test się robi najlepiej po terminie okresu, lub ewentualnie co najmniej 2tyg. po stosunku ale to może być niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie myślałam, że jak bolą już piersi to może coś wykazać. Zrobiłam dzisiaj rano i nic. Może rzeczywiście za wcześnie i poczekam jeszcze z tydzien. A co to jest badanie beta? Normalne pobranie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to lekarz??
nie sugeruj się takimi objawami bo to sprawa subiektywna -sama się przekonałam kiedyś. Piersi bolały od połowy cyklu (a nigdy wcześniej tak nie miałam) a okres nadszedł co do dnia. A beta to ustalenie ilości hcg z krwi. O wiele bardziej dokładne niż zwykły test, ale nie ma co pędzić zaraz do lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Bo to trochę stresujące, taka niewiedza i czekanie kiedy zrobić test. Następny za tydz, jak nic nie wykarze to już czekam czy nadejdzie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to lekarz??
wiesz to nie zawsze jest tak łatwe jak się nam wydaje to zajście w ciążę nawet gdy ktoś się stara. Nie masz wyjścia musisz czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×