Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamma77

dieta konrada gacy- kto zna???pomóżcie

Polecane posty

Gość ledzeppelin
Byłam na tej diecie 2 miesiące. Po 2 tygodniach jedyne co mogłam jeść to ogórki bez zadnych dodatków. Do tego doszły wymioty, osłabienie... nie polecam. Dieta zakłada zjadanie 1/4 kostki smalcu dziennie... Nie byłam w stanie tego przełknąć. Ale może to kwestia organizmu. Fakt faktem schudłam przez pierwszy miesiąc 10 kilo, ale po porzuceniu diety wróciło mi 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietę skończylam w marcu ważąc 56 kg, cudo. Dzisiaj bez wysiłku 57 kg. Nie ma jojo!!!!!.odchudzałam się całe dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta godna polecenia ale tylko pod kontrolą Gacy, dla każdego dobierana jest prawie indywidualnie, moja nie miała takiej ilości smalcu. W dwa i pół miesiąca schudłam 12 kilo, wyniki bardzo dobre, cholesterol w normie. Po pół roku od zakończenia wróciło 2,5 kilo ale o tym uprzedzono na początku programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka,ze jak przestaniecie się obżerać a zaczniecie jeść to też schudniecie i nie potrzebujecie do tego diety Konrada Gacy ..no i nie musicie bulić tyle kasy....ja jak tylko zaczynam jeść 1/4 tego co normalnie pochłaniam to chudnę ok 8 kg na miesiąc ....więc sami pomyślcie ..czy nie lepiej przeznaczyć tę kasę np.na ciuchy czy fajne buty?..a może na fryzjera czy dobre kosmetyki....taki zakup to też fajna motywacja do chudnięcia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Malaga
Faktycznie schudnąć można na każdej diecie, ale dopiero odpowiednio zbilansowana dieta w połączeniu z adekwatnym wysiłkiem fizycznym pozwala na zdrowe chudnięcie, czyli pozbywanie się tkanki tłuszczowej, a nie mięśni i rusza nasz metabolizm zamiast go spowalniać. To gwarantuje dieta Konrada Gacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta gacy temu przeczy. zdrowa dieta opiera się na węglach złożonych, tłuszczach nienasyconych i białku. ja spozywałam 1000 kcal dziennie i bez ćwiczeń schudłam 12 kg w 2 miesiące. na diecie jadłam gorzka czekoladę, która i tak wydawała mi się słodka (70%), piłam herbatę ze słodzikiem, czasem kakao, dzięki czemu nie brakowało mi słodkiego i nie rzucałam się na słodycze. kilogramy nie wróciły. natomiast na diecie gacy może i schudniesz 4 kg w pierwszy tydzien, jeśli masz duża nadwage, ale to woda, potem kilogramy lecą wolno. ja nie miałam nawet nadwagi (bmi 24), a chudłam 1 kg tygodniowo Z TŁUSZCZU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinu
mam spora nadwage, ale nigdy nie skorzystam z tego rodzaju diety, calkowity brak witamin. Odchudzalam sie wczesniej z dobrym skutkiem -15 kg w 3 miesiace (dieta na podstawie testu na nietolerancje pokarmowa), ale niestety gubi mnie chec podjadania slodyczy w kazdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maira123
Dinu, tak było kiedyś, teraz trochę inaczej to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliaaa
A co do efektu jojo, to nie jest wina diety ze jest taka czy owaka, ze kilogramy powracaja. To jest wina tylko i wylacznie nas, po to chudniemy zeby wage utrzymywac a nie jesc spowrotem jak swinki. Zadna dieta nie utrzyma wagi jesli bedziemy wszystko pochalaniac co napotkamy. Nalezy trzymac sie pewnych zasad i norm a efektu jojo nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczyna1
Tragedia, ruina dla zdrowia. Niedobrze się robi od smrodu smażonego karczku co rano. Szybko spada waga ale samopoczucie tragedia, ból głowy, osłabienie, owszem zadowolenie tylko ze względu na utratę kilogramów, ale ogólnie nie polecam. Badania ukazały spustoszenie organizmu po zastosowaniu diety Gaca. Zdecydowanie polecam poradę u dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona886
Nie wiem skad taka negatywna opinia. Ja tez jestem na diecie i nie smaze coedziennie kurczaka, nie jestem oslabiona wrecz przeciwnie czuje sie swietnie. Jesli zle sie czujesz to mozesz zadzownic do konsultanta. Przed zastosowaniem diety najwazniejsza jest edukacja jak postepowac z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
dokladnie, jak dupa przyrosla do telewizora to na rowrek ciezko usiasc :P ale ja dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest to, żeby znaleźć motywację i w końcu ruszyć z kanapy i zrobić coś ze sobą, w diecie gacy dobre jest to, że zarówno dieta jak i ćwiczenia są dobierane indywidualnie w związku z czym efekty odchudzania pojawiają się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ta dietka. Widać rezultaty co cieszy i motywuje. Ja jednak mam dużo więcej zgromadzonego tłuszczu i tą dietą sporo czasu by mi zajęło aby się odchudzić na tyle ile chce, dlatego dorzuciłam program limvena. Jak na razie idzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze może skorzystać z diety daga system online, nie musisz być obecna fizycznie na zajęciach bo gaca na też wirtualną platformę dla wszystkich chcących się odchudzać, może warto skorzystać z takiej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie z koment ze tylko karczek ja mam inny jadłospis i nie na smalcu zero tłudzczu i soli nie wszyscy jedzą tylko karczek każdy ma do wyboru dwie diety jedna z mięsem druga wegetariańska co za głupoty piszecie wybraliście sobie sami jaja i mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że dieta Gacy to nie tylko karczek, jak już na wielu forach tak przeczytałam, ludzie coś usłyszą, a później powielają niesprawdzone informacje, może udajcie się do Centrum Gacy i sprawdźcie jakie mają diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewase13
Wiele jest środków na odchudzanie, ale które są coś warte? Niewiele z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladna ale utyta
Helo laski sluchajcie ja ponad miesiac temy stosowalam diete Norweska obczaicie w googlach dieta trwa 14 dni jest spoko 2 pierwsze dni sa takie se bo czlowiek nie przyzwyczajony ale trzeba sie jej scisle trzymac zerok soli zero cukru. Do sedna. Mam 170 cm wzr wage mialam 83kg z dnia na dzien widzialam lecace w dol kg ale po 14 dniach lacznie zeszlo mi 5.5kg a nawet podchodzilo po 6 kg mniej 77.6 jakos tak mialam nie ma nic bardziej motywujacego niz ta utrata. Niby nie mozna robic wiecej niz raz w roku tej diety ale ja powtarzam teraz jestem na 2 turze 4 dzien . Nie wazylam sie bo waga niestety mi sie popsula ale juz czuje ze tluszcz na brzuchu mam luzniejszy i lzej sie czuje moim marzeniem jest moje dawne 63.64 kg wtedy bylam laska :))) takze jeszcze 10 dni przedemna nastepnie przerwa i znow powtorka . Kolejna rzecza jest to ze zoladem sie skurczyl i ogolnie mniej jem itp w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkcz
w diecie gacy nie ma nic smazonego jest tylko miesko grilowane,gotowane na parze lub pieczone,ktos podal diete karkowka smazona na smalcu-nie wierzcie w to karkowka jest pieczona z odrobina oliwy z oliwek lub olej lnianego w ziolach,do picia sama woda,zero soli,cukru,gazów i dziala sama stosuje diete i schudlam 27kg w 4m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulkicz bardzo proszę podaj mi swojego e-maila ,bardzo chce z tobą porozmawiać ,z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie jaka jest waga kontrolna przy wyprowadzeniu dla wzrostu 164 cm i docelowej wadze 52?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez_a
Osobiście jestem na diecie Konrada Gacy od 2 tygodni i powiem jedno na pewno nie chodzicie głodni. Co do witamin to jest dodatkowa suplementacja :) Ja miałam z początku pierś z brokułami przez 1 tydzień 2 tydzień był lepszy bo mięso tylko na obiad w 3 tygodniu mam na 2 z 4 posiłków łososia na sniadanie jajecznica wiec naprawde nie jest tak zle :))) Zdecydowanie polecam efekty są ale najważniejsze to nauka systematycznego i pełowartoścowego posiłku. Etap odchudzania to podobno pestka potem to duzo pracy i nauki wymaga etap wychodzenia z diety bo to w jego planie jest nawazniejsze by nie miecc efektu jojo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beza przestań pierdolić jak potłuczona jesz cały tydzień kurczaka z brokułami i nazywasz dietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez_a
Tak nazywam to dieta.....pierwszy tydzien ma pobudzic metabolizm i zredukowac nadmiar wody w organizmie wiec dla mnie jest zrozumiale widac ludzie o ograniczonych umyslach wydaje sie to bez sensu....należy pamietac ze to poczatek pozniej jest totalnie inaczej i roznorodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra korzystała z tej diety. Faktycznie wygląda to tak, jak opisałaś - jeden tydzień samej karkówy usmażonej na smalczyku z przyprawami i pomidorek, a inny tydzień normalna zbilansowana dieta. Co ciekawe w tym tygodniu z karkówą najbardziej się chudnie. I najeść się tą podaną ilością też można spokojnie. Poza tym DUUUŻO WODY, po prostu jak nie dostarczasz jej co jakiś czas, to organizm zatrzymuje ją i to też wpływa na wagę. Zero soli i cukru (jeśli już to słodzik i jakieś ziołowe zamienniki soli). Dopuszczalna cola ZERO. I ogólnie lepiej woda, niż hebaty, kawy i tym podobne, bo lepiej nawadnia. Ogólnie dieta dobierana jest indywidualnie do osoby - zgodnie z badaniami, wagą, wiekiem i innymi kryteriami, których już nie pamiętam. Dlatego nie polecam się sugerować czymś, co ktoś z tej diety wrzucił do neta, bo zwyczajnie w Twoim przypadku może nie zadziałać. Do tego masz też rozpiskę ćwiczeń na siłowni, bądź we własnym zakresie. Dieta trochę kosztuje, ale serio się opłaca. Znam kilka osób, których przypadki zostały opisane i to są spadki nawet 100 kg, bez efektu jo-jo. Moja siostra w 5 m-cy schudła 30 kg, efekt był piorunujący, dodatkowo ćwiczenia potrzebne są, aby rozciągnięta skóra nie wisiała, tylko "ściągnęła się" adekwatnie do spadku wagi. Polecam gorąco, to na prawdę jest warte swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daja1
Jestem na tej diecie i nie widzę w niej niczego złego. Jest skuteczna o ile się ją stosuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie diety Gacy. Efekt 6 tygodni i 8,5 kilograma mniej. Waga początkowa 93 kg przy wzroście 157 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×