Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ankatrin

Jechać czy nie jechać...?

Polecane posty

co Ciebie tak naszło z tymi kwiatami? :D nie masz komu kwiatów dawać? czyt. nie masz drugiej połówki ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj nowej :P "tego kwiatu jest pół światu" :P albo w sumie nie szukaj ;) miłość sama przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jechać, wierz mi znam troszkę ten kraj i takich jak wy oni mają na pęczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky - jezdziłaś/eś tam często ? :) ja bylam raz na wakacjach.. i w sumie dużo się naczytałam na forch o Turkach, o ich zwyczajach itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyrażę swoje zdanie o turkach, ostatnio jak na wakacjach bylem w Dortmundzie to razem z moim kolegom goniło nas dwóch turków, bo zagadywaliśmy do takich Turczynek. Turkowie uważają ze kobieta to ich własność, która musi być im posłuszna i ulegliwa jak tak nie jest to wtedy oni traktują kobietę bardzo brutalnie potrafią ja nawet za to karać bijąc. Musze powiedzieć ze Turkowie maja ciężki charakter, nie potrafią pójść na kompromis i zawsze uważają ze to oni maja racje. i tyle w temacie a teraz podsumowanie mojego wywodu, najistotniejsza puenta tej wypowiedzi: Turek=niewola wiec kobiety uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa pierdolnieci
kurwa nastpena naiwniaczka :O ja peirdole co jest z wami dziewcyzny?!?!?!? ldaczego jestes takie latwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monfils - dzięki za te info, naprawdę wielkie dzięki.. :) i muszę Ci przyznać rację, trochę już piszę z jednym Turkiem i zauważyłam, że jak coś piszę nie po jego myśli to już d*pny foch i obraza.. :/ on ma swoje zdanie i koniec.. :| no nic człowiek uczy się na błędach tak? :) ludzie sa pierdolniec - coś do Ciebie :) dlaczego piszesz, że kolejna naiwna? czy ja napisałam "ludzie zakochałam sie w zajebistym Turku! pisze mi, że mnie kocha i świata poza mną nie widzi, że zrobi dla mnie wszystko, a ja tylko muszę tam przyjechac.." - nie napisałąm tam. Owszem poznałam kolesia, wszystko fajnie, pięknie, spacerki rozmowy i na tym koniec. Ja tylko chciałam znać zawszą opinię czy warto tam jechac czy nie! bo sie z nim fajnie czas spedzało i tyle! i jeszcze jedno.. dlaczego jestem/jesteśmy takie łatwe? :/ ja mu się nie oddałam :/ nie wkładaj proszę wszystkich do jednego worka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec Droga uważaj na Turków Turkowie nie potrafią załatwiać sprawy po męsku sam na sam, tylko zawsze wołają o swoich. Tacy to z mich mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec lepiej szukaj prawdziwych mężczyzn takich jak my Polacy, a wy kobiety narzekacie ze my o was nie dbamy kiedy wy za bardzo zmienne gusta macie i często marudzicie o byle bzdet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty... ! powiem Ci tak.. prawdziwych mężczyzn tak...? nie obraz się, ale w Polsce też ideałów nie ma... sparzyłam się juz dwa razy i wiesz co, też się już chyba do polskich facetów zraziłam, ale! żeby nie było! nie porównuję was do Turków! nigdy w życiu! mówię tylko, że wy też ideałami nie jesteście ;) ja nie powiedziałam, że nie dbacie. Kazdy jest inny, każdy ma inny charakter i ma swoje zasady. Jesteśmy tylko ludźmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm, trudna sprawa z polskim mężczyzną najlepiej się dogadasz niż z jakim kol wiek obcokrajowcem, bo on najlepiej zna realia twojego życia twoich potrzeb i wymagań, wiec nie ma zbytnio co kombinować bo można przedobrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogadasz sie z polskim mężczyzną, ale nie zawsze :) ale przynajmiej u nas wszyscy są równi, jest równouprawnienie, kobiety nie są trzymane na smuczy pod kluczem, a tam słyszałam że tak wlasnie jest :/ nie mogą pracowąc, tylko dzieci bawić i domem sie zajmować, i w tych śmiesznych chustkach muszą łazić.. :D aż mi ich żal było jak widziałam te kobiety na mieście.. upał jak po byku a one w jakimś śmiesznym czarnym uniformie i chustka.. jak fajnie, że my żyjemy w wolnym kraju... P.S. jak nie trafię na fajnego chłopaka polskiego (bo mam pecha) to chyba sobie kobiety poszukam haha :D nie no żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jedna turczynke i murze ci powiedzieć ze jako kobiety to one są bardzo mile, łatwo ufają w porównaniu do tych turasow, którzy to wykorzystują. A co do kultury tureckiej to według mnie ona jest nierównomierna względem kobiety a mężczyzną, bo kobiety są traktowane jednoznacznie, muszą byś posłuszne mężowi nawet jeśli to one maja racje, i jak taka kobieta ma być szczęśliwa w związku skoro decyzje o ich życiu podejmuje tylko jedna strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaskajaca
Przede wszystkim on nie dostanie wizy do Polski, NIGDY ! A liczy na nia (wize)jakby sie chajtnal z naiwniaczka z Polski - to otworzy mu swiat wiza schengen. A potem z PL skok na Zachod do swoich pobratymcow tureckich i jest ustawiony na reszte zycia. I tu na tym ten caly witz polega. I ta cala milosc do naszych rodaczek. Jakby Polska nie byla w EU to na zadna Polke ten o kakao odcieniu by nie splunal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak one są tam traktowane, ale skoro wychodzą za mąż to wiedzą co ich czeka, jaki spotka ich los. ale zastanawia mnie jedno pytanie, naczytalam sie troche na forach, i tak mnie naszło. Gdyby Turek ożenił się z Polką tak? to tak samo polska żona, kobieta musi się mu podporządkować? my mamy inny zwyczaj, nie jesteśmy ta wychowane jak one, że wychodzą za maz całkowicie liczymy się ze zdaniem męża. Kazdy ma chyba swoje prawa tak czy nie? ponoć Turczynka będąc w związku małżeńskim nie ma nawet prawa odebrac telefonu jak mąż jest w domu.. :/ chore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaskajaca
ankatrin zadawaj te pytania na arabia.pl, kopalnia informacji na te i inne pytania zwiazane z arabami i turasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Ci przeszkadza to, że tutaj pisze na taki temat to sory :) po co jest forum, żeby się wypowiadać i zadawać pytania ;) a zapytalam tu bo może wie ktoś z was wiecej o Turkach niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaskajaca
nie przeszkadza mi, ale jesli chcesz znac odpowiedzi miarodajne to tam dowiesz sie prawdy. Ale widac ze cie jara jak tutaj z przyglupami gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankatrin tak byłam tam parę razy turcję jako kraj uwielbiam :) ale wierz mi Turcy to rasowi podrywacze i 99 % tego co mówią to ściema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja koleżanka też tawrdo pisze z jednyn Turkiem i on zapewnia, że ją kocha, że ona jest dla niego najważniejsza, że świata poza nią nie widzi.. ona biedna w to wierzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magga111
Witam :) pomóżcie kochani ... może powstać świetny studencki projekt wystarczy ze wejdziecie na http://www.centrumaktywnych.pl/konkursi a tam "zobacz zgloszenia innychi" i oddacie glos na coworking z goryyy bardzo dziekuje :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×