Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wataszklana

Najlepsza marka jeansów

Polecane posty

Kupujecie spodnie w typowych sieciówkach, tj. H&M lub Zara czy wolicie coś z tradycją Lee, Wrangler, Lewis, Big Star?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, kupilam zary i ponaciagaly sie strasznie, to samo z h&m, jak dla mnie nejlepsze sa diesel,ale wiadomo, cena powala, jednak uwazam,ze warto, bo naprawde siewietnie sie nosza. topshop ma jeszcze fajne, jednak nie polecam leigh jeans, bo sa bardzo cienkie i kolor sie szybko spiera. i zapomnialam o river island, tez warte kupienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję Lee i Wranglery są to moje ulubione marki.Wiadomo dobrze skrojone, wygodne,nie farbują.Z Zary miałam jakieś 3 lata temu i też niczego sobie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylugullllaa
wszystko to kaszana, to samo czy to zara czy bazar za 50zl od chinczylka sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję Lee i Wranglery są to moje ulubione marki.Wiadomo dobrze skrojone, wygodne,nie farbują.Z Zary miałam jakieś 3 lata temu i też niczego sobie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Lee. Moim zdaniem maja rewelacyjna kroje. Rurki z podwyższonym stanem upodobałam sobie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riverside
Jeśli chodzi o dżinsy dostępne w galeriach handlowych, to najbardziej przekonują mnie Wranglery i Mango, chociaż te drugie są mniej trwałe, obie marki testuję od dłuższego czasu, po beznadziejnych doświadczeniach z innymi. Ale i tak nic nie przebije dżinsów Diesla czy Calvina Kleina, włoska Fornarina też jest niczego sobie, całe szczęście, że teraz są coraz bardziej dostępne cenowo - ja poluję na wyprzedaże na stilago.pl, ostatnio znalazłam właśnie Diesla po przecenie 50%, teraz to jest mój skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
dla mnie najlepsze z NEXTa kupuję nowe w outletach ale ostatnio tzn.2 lata temu kupiłam spodnie marki Fishbone-sorry jak źle napisałam i gdyby nie to że muszę je jednak czasem prać to mogłabym w nich chodzić non stop są nie do zdarcia i mają różne fasony od dzwonów po rurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×