Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to ja:)

,,LISTY DO M" - był ktos? Opinie

Polecane posty

Gość ja to ja:)

No chciałam zapytac cyz byl ktos z was na tym filmie, jak sie podobało? czy się opłaca? Jakie macie ,,wrazenia"?:) Bardzo glosno o nim jest pstatnio, wszysct zachwalają itd. A jakie jest Twoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo enamorado
Byłem na tym wczoraj. Jestem bardzo..... sceptyczny, jak chodzi o polskie komedie romantyczne, a już zdecydowanie nie trawię współprodukowanych, czy produkowanych przez TVN. Koszmar. A tutaj jestem pozytywnie zaskoczony. Miły, ciepły, wzruszający film. Bez takiego kretyńskiego zadęcia. Niezbyt natrętni aktorzy. Polecam. Bardzo podobny do angielskiego filmu, nie pamiętam tytułu (z Grantem), też gwiazdkowego. Miły świąteczny film. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie byłam, ale pare moich znajomych tak. Z tego co wiem to ogląda sie przyjemnie, ale jeśli ktoś oczekuje jakiejś ambitniejszej produkcji to się raczej rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego...
ja byłam jest świetny podobny do filmu "To właśnie miłość" z Hugh Grantem się poryczałam, bardzo wzruszające wątki dużo śmiechu i dużo do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana24
mnie sie podobalo, fajna komedia z fajnymi aktorami, duzo humoru. Nie zaluje ze poszlam i innym polecam. Nie przesadzajmy, bilet nie kosztuje nawet 20zl, wiec warto isc i przekonac sie samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można sprawdzić samemu, jak z kazdym filmem ale czasami warto poczytac opinie bo zamiast pójscia na kiepski film mozna wybrac cos lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunek4
Też byłam na tym filmie i polecam. Jest rzeczywiście komedią, można się uśmiać. Ale to film tez o tym, że każdy potrzebuje drugiego człowieka i że warto się rozejrzeć dookoła. To film zarówno dla singli jak i dla par. Podobał mi się choć w pierwszej chwili nie miałam ochoty iść, myślałam , że to będzie tylko słodzenie, jak to pięknie zakochanym być. A tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam
ja byłam wczoraj.jak na polską produkcję, świetny. Ciepły, niezłe teksty, wprowadza w świąteczny nastrój. Bardzo przyjemny.Nawet lubemu się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×