Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misao

Imię dla chłopca. Jakieś pomysły?

Polecane posty

Poszukuje jakiegoś ciekawego imienia dla chłopca. Jednak bez jakis kombinacji typu kaspian czy Alan. Ewentualna dziewczynka byłaby Maja no ale chłopiec niestety mam problem. Zastanawiałam się nad Kubą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu..
ja miałam tez problem z wyborem i imienia dla synka córka miała być Alicja mąż chciał Kuba ale ja nie chciałam bo miałam kolegę który miał tak na imię i mówili do niego "kupa" jednak daliśmy synkowi imię Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian...tez ładne imię. Mam kuzyna o tym imieniu i nawet nie przyszło mi do głowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamantyna
Mateusz, Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikad
Aleksander :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kchmgl
szczepan, eryk, nikodem, konrad, hubert, karol kuba oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Piotr - proste, klasyczne, zawsze na czasie, w wielu językach brzmi podobnie. Tyle, że mało zdrobnień ma. A i Dawid jeszcze bardzo mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutttti
Karol, Patryk, Cyprian, Eryk, Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor, Damian,Kacper,kuba,Michał,Tomek,Gracjan. Mi sie najbardziej te imiona podobaja mój synek bedzie miał na imię Kacper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
ja mam Aleksandra - mówimy na niego Aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn moje partnera ma na imię Kacper tak wiec odpada. Myslalam jeszcze o Dawidzie. JEdnak jakos tak imiona meskie nie maja dla mnie takiego uroku jak damskie nie wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelkowa mama
Jaś Staś Michał Maciek Marcel Maksio Filip Kamil Bartuś etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxderr
Mi się bardzo mało imion męskich podoba i czuję, że będę miała nie lada problem przy wyborze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam własnie nielada problem...pozostaje jeszcze nadzieja, ze to jednak dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palalaka
wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy ten problem rok temu z kawalątkiem nasze pomysły to były: -Damian -Robert -Rafał -Borys -Igor -Aleksander -Paweł najdziwniejesze to było Gumbert (przeglądaliśmy księge imion i głośno czytali i córa wtedy 4-letnia się w tym imieniu zakochała) wkońcu jest Sebastian Jan (drugie ma po dziadku czyli moim teściu bo córa ma drugie po mojej mamie) - zresztą córeczki wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam problem z glowy jezeli chodzi o imie dla chlopca bedzie JAKUB gorzej z imieniem dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze chodziłam z brzuchem i znałam już płeć ,to wybraliśmy wspólnie z mężem :Aleksander,Adam,Krystian,Gabriel,Franciszek. Z każdym wymienionym imieniemm coś było nie tak-Oboje jednak bez zastanowienia zgodziliśmy się na Olka i tak już zostało. Jeśli byłby kiedyś 2 synpomyślimy pomiędzy Krystianem a Gabrysiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytred
boze jak slysze imie kacper t lat, to rzygam, znam chlopcow o tym imnieniu, wszyscy maja gora 10 lat, masakra tak jak i julka- przesyt oo dominik, ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
moj synek bedzie mial na imie Oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×