Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mineralny

prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w zyciu ?

Polecane posty

Prawdziwa milosc zdarza sie tylko raz i nie kazdy na nia trafi , zalezy jak sie szuka i na kogo sie trafia. Na kilka dziewczyn mialem tyllko jedna dziewcyzne, ktora kochalem , nigdy innej nie pokochalem tak mocno jak ja , a gdy zrywalem wiedzialem,ze nigdy nie poczuje do innej tyle co do niej , chociaz dzis po 7 latach od tamtego wydarzenia mialem kilka innych zwiazkow nigdy nie chcialbym do neiej wrocic.Wczesniej nie wierzylem zw zadne milostki itp moze dlatego ja pokochalem bo to byla milosc mlodziencza i 2 dziewczyna w zyciu a teraz po prostu jestem za stary by sie zakochac. Moja dziewczyna obecna jest o wiele lepsza od tej , ktora pokochalem , ale wtedy mi sie wydawalo, ze swiat sie zawalil, dzis widze ,ze mozna miec wiele dziewczyn i to dobrych a na jednej swiat sie nie konczy ale dlaczego do zadnej innej nie poczulem tyle co do tej dziewczyny sprzed 7 lat ? mimo,ze widzialem ,ze z nia nie spedze calego zycia. A z drugiej strony jeszcze kupa zycia przede mna i jak czytam tematy na kafe to widze,ze niektorzy trafiaja na swoja 2 polowke nawet p0 4o i dalej. Wzieło mnie dzis na taki przemyslenia kto ma podobnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
To bzdura, że prawdziwa miłość trafią się tylko raz. Byłam w związku z ogromnej miłości, który nie wypalił, długo ją odchorowywałam, ale przeszło mi zupełnie. Obecnie wiem, że mogłabym się zakochać równie głęboko w kim innym, jestem na dobrej drodze ku temu. Po prostu trzeba przeżyć "żałobę" po miłości i naprawdę się z nią pożegnać. Ty tego nigdy nie zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
na szczęście to bzdura totalna zreszta podobnie jak i ta "miłosc" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineralnyy
mi tez przeszlo zupelnie , mysle ,ze to jest tak , ze jak juz po jakims czasie sie spotka odpowiednia osobe odpowiedniejsza od poprzedniej na wiele rzeczy sie inaczej patrzy , na podejscie do zycia itp. mysle ,ze masz racje hhhhhhh ae nie w pelni . Na pewno zanim sie uzna ze ta osoba jest warta naszego uczucia przemysli sie to 2x jak nie wiecej bo czlowiek jest wtedy ostrozniejszy a uczucie milosci jest juz znane i nie jest juz to taaka euforia jak gdy sie pierwszy raz czlowiek zakocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
Szczerze mówiąc myślę, że euforia jest identyczna. Oczywiście, patrzy się na wiele różnych aspektów, nie wpada się w pierwszą lepszą miłosną pułapkę, ocenia się ewentualnego partnera, ale jeśli się już go spotka, to miłość wybucha z tym samym natężeniem. Widocznie nie kochasz swojej obecnej dziewczyny, czujesz do niej bardziej przywiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobrze powiedziane z tym samym natezeniem , ale to w sumie jak odgrzewany kotlet a wtedy to bylo cos nowego :) nigdy nie wybuchnie z taka energia jak nigdy przedtem tylko z ta sama :) co do mojej dziewcyzny nie wiem czy ja kocham bo jest to cos podobnego ale tez innego i dlatego mnie dzis wzielo na takie rozkminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyśl to!
dlaczego tamta zostawiłes, moze to da odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztylkoraz
Mimo że to prawda że taka prawdziwa miłość rodzi się w naszej głowie tylko raz, to właściwie po co ci taka miłość? przecież potem uwiera i daje cierpienie, nic dobrego z niej nie wynika..owszem miło i nadzwyczajnie ale niepowtarzalnie. Zreszta prawdziwa miłość tkwi zawsze tylko w jednej połówce jabłka, a druga połówka daje się kochać w najlepszym razie. Zresztą jest dużo tych drugich połówek jabłka, i wszystkie pasuja doskonale lub prawie doskonale. Wybierz jakąś połóweczkę i zrób dezyzję kochania i wyłączności, a będziesz życ szczęśliwie, może nawet jakiś stopień prawdziwości się pojawi...bo TO będzie DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
skoro nie wiesz, to znaczy - nie kochasz i tak, wybucha z ta sama sila i czujesz sie znowu tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×