Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość language of business

czy byla ktoras z wegrem? jacy sa?

Polecane posty

Gość gość
Ja znam dziewczyny z Węgier. Jedną ze studiow a drugą z pracy i są jednymi z lepszych koleżanek. :) facetów nie znam a obydwie mają parterów z innych krajów. Ogólnie Węgrzy sa bardzo podobni do Polaków (mentalnie, broń boże wizualnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilku ale tylko jako znajomych z pracy więc nie mogę nic powiedzieć o charakterach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna śmierdząca polczyna ma jakieś ale do Polakow. Kto by cie smierdzuchu oprócz Timorow chciał. Przecież wy jestescie wstrętne i śmierdzicie kapusta na odległość. Te wasze ryje z krwiakami i tona tapety to po prostu jakas karykatura kobiecości. Polczyny walą tylko Timory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam Węgrów teraz ale kiedyś jeździliśmy na Węgry i mieli dobre żarełko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego i mi wystarczy na całe życie haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirta gość
Co tu bez przerwy się wchrzania jakiś zboczony goguś i szuka zaczepienia na swoje zwyrodniłe teksty ,a kysz ty chory niedorobiony gawędziarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam z Węgrem. Faktycznie opisy sa nad wyraz trafne. Super do towarzystwa , lubiani , w zwiazku trudni trzeba miec duzo cierpliwosci. Za to w lozku amazing. Dla mnie najlepszy. Sama odeszlam ale zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Węgrem miałam najlepszy seks w życiu i wiem, że lepszego już nie będę miała (zwłaszcza jak się porówna do Brytoli czy Polaków). Ale był dość problemowym i zazdrosnym człowiekiem (nie mogłam nawet do pracy normalnie iść). No i leniwy w obowiązkach domowych i stwierdziłam, że nie będę sobie brała kogoś z mentalnością typowego polaczka. Chociaż z Polakami jest tak, że ani seks dobry ani partnerstwo dobre. Węgier chociaż coś z siebie dawał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babiarze. Zakompleksieni i probuja na wymiar. Ciagle szukaja abrobaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideału nie znajdziecie
polczyny w KAŻDYM widzą jakieś wady, a same ku'rwa są takie idealne, wy się leczcie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko...bo wiesz jest tak, że każdy ma wady, więc oczywiście się je widzi ;) tylko Polacy mają SAME wady. Ani dobrzy w łóżku, bez wykształcenia, kultury, mentalnie w średniowieczu. Dosłownie każdy jest lepszy niż typowy Polak. Taka prawda. Ty to dobrze wiesz i dlatego tutaj płaczesz w dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek45
gość ty jesteś głupia jak but, że takie wypociny piszesz. Debilka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy maja lepsze wykształcenie niz inne ludy UE. I są piekniejsi :) mamy lepsze geny dlatego dzis rozwijamy sie w tempie wyzszym niz unia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka byla, przystojny wprawdzie ale skur... ,bezczelny cham i zarozumialec o wysokim ego, do tego uzytkownik narkotykow i mysle ze niezly bajkopisarz, zeby nie powiedziec klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ to chyba ja jestem tą twoją koleżanką :D ogólnie są przystojni, wysocy, dobrzy w łóżku (i obdarzeni przez naturę) ale co z tego skoro drama queen, narkotyki (i to wszyscy równo, gdziekolwiek na Węgrzech czy w UK poznałam facetów czy kobiety). Mają podobne poczucie humoru, ale nie są do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gosciu powyzej, skoro bylas w UK to nie jestes nia, a juz myslalam ze zbieg okolicznosci.a propo jeden Wegier troche starszy sprzedal mi prawde o ktorej inni emigranci nie wiedza (jeden z krajow polnocnych)Nigdy nie uzywaj ich jezyka lokalnego tylko angielskiego, sprawisz wrazenie duzo inteligentniejszej, bo ich jezyk 100% z nich zna ale angielskiego duzo mniej, zagniesz szefa i poczuje sie jak idiota.Zauwazylam to po latach jak nabralam doswiadczenia, mial racje Wegier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no widocznie oni wszyscy bardzo podobni :) a z tym używaniem języka to masz na myśli węgierski na Węgrzech? Osobiście znam tylko podstawy i tam nie mieszkam, ale wszystko dało nam się lepiej załatwić mówiąc po węgiersku (zwłaszcza jak przyszło się pytać o drogę policjantów w Budapeszcie, lub tłumaczyć kanarom). Tam odmawiali rozmowy po angielsku i już bardziej chcieli po rosyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jeden z krajow polnocnych, ja emigrant i ten wegier tez, radzil zeby uzywac tylko angielskiego.w niektorych sytuacjach rzeczywiscie racja, ale nie zawsze.mysle ze duzo zalezy od znajomosci jednego i drugiego oraz sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam sie podobal tegoroczna reprezentacja Wegrow na eurowizji?jak dla mnie rewelacja, szkoda ze nie wygrali bo po raz pierwszy od dlugiego czasu cos naprawde do sluchania na tym festiwalu.Zespol ma pare fajnych kawalkow, szkoda ze po wegiersku glownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobała mi się ich reprezentacja w tym roku. Może dlatego, że po exie mam traumę kiedy słyszę ten język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze mozna miec traume jezykowa lub jakis moze od czasu do czasu wkur...c.na szczescie wegierski tak nie dziala na mnie tylko wkurza jak nie rozumiem, ale wersja angielska tej piosenki jakas zimna bez takiej wsciwklosci, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widze, ze wszystko sie zgadza. Faceci sa przystojni , weseli , pomocni ale do zycia trudni. W domu lubia narzekac i nie lubia obowiazkow domowych. Moj lubi czystosc ale nie lubi sprzatac. Do tego troche egoista i w lozku egoista tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale co nam po ładnej twarzy jak charakter jest do d**y? :) Byłam z Węgrem, ale kompletnie nic nie pomagał w domu, zachowywał się jak dzieciak (był blisko 40tki), nie sprzątał po sobie, żył w kompletnym syfie, nieporadny finansowo... mój obecny facet to sam sprząta, przynosi śniadanie do łóżka, robi wszystko sam bez pytania (piszę to jakby to było osiągnięcie a to przecież minimum, niestety wśród dzisiejszych facetów to ze świecą takich szukać). Teraz od Węgrów (i wszystkich maminsynków ze wschodniej Europy) trzymam się daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynosi śniadanie do łóżka x Masz rączki od bozi to sama sobie przynos pustaczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Moj Wegier jest kiepski w lozku i nie ma czym sie pochwalic jesli chodzi o przyrodzenie.. ale jesli chodzi o charakter to kest spokojny i ulozony.w przeciwienstwie do mnie bo ja jeetem dominujacym charakterem...to mi odpowiada. Razem juz 4 rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powiedzieć coś z innej perspektywy, bo w mojej firmie pracują też Węgrzy i koleguję się z nimi. Z doświadczenia więc wiem, że to fajni i sympatyczni ludzie. Jacy są w związkach, tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Węgrem i jestem z nim bardzo szczęśliwa i chyba mogłabym pisać jedynie dobre rzeczy tutaj :D natomiast z tym, że palą od kołyski, to zgadzam się w 100%, mój zaczął jak miał 14 lat :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka miala Wegra.Takiego klasycznego narcyza to ze swieca szukac.Cham i zarozumialec przekonany o swojej wyzszosci traktujacy innych jak goowno.Jak ktos go znal to sie z niego nabijal, ale nieznajomych potrafil zrownac z ziemia.Na pewno wszyscy Wegrzy tacy nie sa, trafil sie wyjatkowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×