Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie myślę....

Czy meble z Ikei są warte zakupu?

Polecane posty

A nie myśleliście aby zamówić je na e-import? Wyjdzie wam taniej, nawet dwukrotnie. Jestem ich klientką i jestem zadowolona z ich usług. Zastanówcie się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam niedawno w ikei i kupiłam sobie firanki naprzecenie i narzutę na łóżko. Takie rzeczy mają tam super. Bałabym się jednak kupować tam meble. Jeżeli chodzi o ich zakup to wolę robić to przez internet. Ostatnio zamówiłam sobie sofę z bonaldo z www.furnituro.pl i jestem bardzo zadowolona. Dlatego Artykuły w Ikei a meble w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak no bo tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=Bbs1mTNEuvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postanowiłam zrezygnować z zakupu medli z sieciówek typu Ikea, chciałam sama wymyśleć coś ciekawego. Problem w tym, że nie mam pomysłu skąd zaopatrzyć się w odpowiedni stelaże, np do biurka. Jakieś pomysły, podpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecam Ci zainteresować się ofertą od http://www.miladesign.com.pl . Nie raz korzystałam z oferty ich stelaży, które charakteryzowały się bardzo wysoką jakością i funkcjonalnością. Dzięki nim wyszły naprawdę ciekawe meble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1992
oo prosze.. tez mam stół z Ikei - Co mogę powiedziec.. napewno to ze niema co sie obawiac o "trawalosc". Sama na poczatku sie tego obawialam lecz pozytywnie sie zaskoczylam. Stół wyglada nadal dobrze a mamy go już lekko ponad 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię meble z Ikei. Proste, niedrogie i ładne. Ale nie ukrywam też, że ostatnio bardzo zainteresowała mnie strona https://meblowa1.pl/ ze świetnymi biurkami, regałami czy komodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

Meble na 5-7 lat nie wiem czy o to w tym chodzi- kupiłem od Kileckiej Fabryki Mebli stół z dębu i służy mi już dobre 10 lat 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×