Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejkumpejkum

Zakrztuszenie, zachłyśnięcie - co robić?

Polecane posty

Gość lejkumpejkum

Moje dziecko je bardzo łapczywie i zachłannie, rzuca się na pierś i ssie bez oddychania aż zabraknie mu tchu. Często się zakrztusza... to są dla mnie chwile grozy: dwa kaszlnięcia i potem dobre 5-8 sekund nie łapie oddechu (nie że świszczy, albo próbuje odetchnąć, ale nic - zero - cisza). Znalazłam na necie sposób z kładzeniem na kolanko, ale ja chciałabym uniknąć tych zachłyśnięć... co mogę zrobić, żeby dziecko jadło spokojniej... a może ja źle podaje pierś... już nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi006
no własnie na kolano głową do dołu. moja mała też sie zachłysnela tylko jak jej sie ulało. Coś strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dostawiaj częściej?może jest bardzo głodne,mój braciszek też tak jadł ale był karmiony butelką i mama mu po prostu wyciągała co jakiś czas butle i odetchnął i znowu wsadzała,ale wiem po sobie,że takie zabieranie i dawanie piersi to nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
musisz tak palcami regulować przez nacisk kanaliki w piersiach żeby leciało mniej mleka albo głowkę dziecka trzymać ciut wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa.....
W linku film o 1 pomocy. http://www.mamazone.pl/tv/film,11492,zakrztuszenie-niemowlaka.aspx Gorzej jezeli dziecko dlawi sie pokarmem scisłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpejkum
ania_a172 karmimy się w 3h odstępach, jak zaczynamy o 9 się karmić to wisi na cycu do 9:40, na następne karmienie wybudzam o 12... wrrramp, kurcze tylko jak to zrobić, każdy nacisk na pierś powoduje, że mleko tryska na wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×