Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniol z missisipi

czy przedszkolanka ma obowiazek odzwyczaić dziecko od pieluch

Polecane posty

Gość Lodowata lady
nie kazde dziecko jest,ze tak powiem latwie do nauki robienia na nocnik czy na sedes,czasami sa to male uparciuszki ktore potzrebuja wiecej czasu na to.Wiec Nie krytykujcie autorki,bo nie wiecie czy Wasze nastepne dziecko nie ebdzie mialo z tym problemu.Ja dwoje starszych dzieci oduczylam sikania w pampersy bardzo szybko,latwo zalapaly w czym rzecz,a z synkiem mialam takie same problemy o jakich pisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale perfidnie oszukała przedszkole i musi wziąć za to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
ok. lodowata ale autorka chce to zrzucić na innych bo nie chce jej się np.stać przy sedesie to trochę nie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogę_
lodowata, to wyobraź sobie że przedszkolanka nie zajmuje się 20-25 dzieciaków, między nimi twoim, i zostawia je samopas bo leniwej mamuśce się nie chciało dziecka oduczyć od pampersa i oczekuje że przedszkole to za nią zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodowata lady
Nie no zrzucac na nikogo tego nie mozna,jedynie mozna sie ugadac z przedszkolanka,ze jest taki i taki problem i to jest tylko dobra wola pani,czy zgodzi sie przypilnowac dziecko. U mnie jest roszke inaczej tu panie same mi zaproponowaly takie rozwiazanie,bo mi nawet bylo glupio swojego do przedszkola posylac wiedzac ze robi w majty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogę_
bo przedszkolanka będzie stała i pilnowała jednego żeby zrobił kupę do WC a nie do pampersa no wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można zadać tak idiotyczne pytanie jak autorka? :O Od wychowania jesteś ty, szmaciaro, trzeba było siedzieć na dupie w domu dopóki nie nauczysz dziecka podstawowych czynności. Ale nie, babie się do pracy zachciało i jeszcze myśli, że nauczycielka będzie wychowywać i podcierać dupę jej dziecku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym się nie nie bawiła z tobą i tylko za kłamstwo twojego dzieciora wykopała z przedszkola. Proste, jest wiele chętnych na to miejsce rodziców z WYCHOWANYMI dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogę_
panie na pewno dzieciaka oporządzą jak narobi w gacie, ale nie mają czasu ani możliwości żeby dzieciaka oduczać od pieluch. Mamuśka się zasłania brakiem czasu, a dzieciak pewnie w pampersie pogina w weekendy i popołudniami, bo jej tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol z missisipi
Jak zrobi kupę w pampersa albo w majtki to nie woła, tylko chodzi dalej, niestety. Tak sobie pomyslalam, że może moja mama nam pomoże, bo jest na wcześniejszej emeryturze. Nie czepiajcie się mnie, nie jestem zła matką. Po prostu to moje pierwsze dziecko i nie bardzo wiem co i jak. Wydawało mi się, że przedszkolanka jako osoba która skończyła pedagogikę, bardziej sie na tym zna i mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodowata lady
No i zaczelo sie wyzywanie i o kim zle to swiadczy o autorce? czy o tej ktora ja wyzywa? Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilyloo
ale dziecko jest wpuszczane do przedszkola W PAMPERSIE? w moim przedszkolu mamy takie magiczne worki z ubrankami na zmianę, w razie czego :) pampersy zostają poza drzwiami przedszkola... I od spraw higienicznych jest w tym wypadku pomoc lub woźna oddziałowa; nauczycielka czy jak tam chcesz "przedszkolanka" dba o inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijeczek
Pancerna kołdora, tak to źle znaczy o Tobie. Jesteś źle wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtam tam tam
w weekendy tez nie masz czasu dla dzieciaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulllkabuullka
anioł - wiesz ja też mam trzylatka w domu ale jakoś nie wyobrażam sobie żeby był jakiś problem z oduczeniem go noszenia pampersa . Przecież można mu to wytłumaczyć opowiedzieć bajeczkę o żółwiku co nosił pampersa ale go ściągnął bo łatwiej i szybciej mógł biegać i że mama i tata strasznie się cieszyli itd. Albo umówić się z nim ze od dziś wróżka zabiera pampersy a daje super koparę w nagrodę . Jest mnóstwo możliwości ... Ja myślę że on nie jest taki głupi żeby się nie kontrolował , zacznij od niego wymagać a na pewno szybko będzie efekt PS ja tez mam pierwsze dziecko a oduczyłam go jak miał półtora roku . Wzięłam sobie specjalnie urlop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twoja mama zechce pomóc, to duży plus. A jak Ty reagujesz , jak odkryjesz że ma kupkę w majtkach? Co robisz, chociażby w weekend aby go oduczyć? z przedszkola nie rezygnuj, po prostu powiedz że jest chory czy coś, bo stracisz miejsce. chyba ze to priv przedszkole...może Twojej mamie się uda...tylko pamiętaj, za pomocą nagród i pochwał uczy się dziecko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol z missisipi
Chodzi w pampersie, bo czesto robi rzadką kupę i zdarzyło się, że przesiąkła przez ubranie i woźna musiała czyścić dywan, myć krzesło i podobno dzieci potem nie chciały sie bawic na tym dywanie, bo mówiły że tam kupa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama go nie oduczysz. Jak pani nie bedzie wspolpracowac to niewiele to da bo niby jak? Wszscy ktozy zajmują się dzieckiem musza polączyć siły. Jesli chodzi o rzadkie kupy to moze coś nie tak z ukladem pokarmowym bo raczej przy odpowiedniej diecie powinien robić normlane. Moze ma skaze bialkową? Albo coś innego go uczula i stąd problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrramp
anioł zawijaj rękawy i ucz dziecko sama korona z głowy ci nie spadnie jak postoisz przy wc masz jedno dziecko to masz czas to nie niemowlak tylko dziecko które rozumie co się do niego mówi więc powinno to pójść w miarę szybko i wywal pampersy z domu żeby cię nie kusiła wygoda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla czego taką rzadką robi? W domu też mu zakładasz pampka prawda? Żeby nic nie zabrudził...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Ty tak serio to ze spokojem piszesz? ze wozna zmywala odchody z dywanu i jeszcze przez mysl ci wogole przeszlo aby wymagac od nauczycielki aby odwalaly ZA CIEBIE brudna robote? Cos chyba Ci sie w glowie poprzewracalo. I sie sama obudzilas z przyslowiowa 'reka w nocniku' bo sorry ale 3 latek z pampersem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
o rety że tez sa jeszcze takie matki na świecie jak ty nauczycielka czy pani w przedszkolu nei ejst od nauki robienia kupy nie wiesz o tym ludzie co za ciemna masa z ciebie to sa własnie rodzice roszczeniwoi kazdy ma wychowac jej dziecko byle nie oni i potem pretensje do nauczycieli w przedszkolu szkoel tylko nie do siebie zapamietaj wszelkie wartosci i umiejętnosci wynosi sie zdomu ropdzinnego ciekawe czy pani w grupie jak ma 15 dzieci i jakby kazdy walił kupe w majty i tarł po podlodze to co oan jest od gówien tak uważasz tak nie od nauki tylko od zmwania gówien jesli tak traktujesz nauczycieli to tylko o tobie źle świadczy niestety a gdzie ty pracuejsz jaki zawód wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
przez takich oszustów jak ty moje chrześnicy tez 3 letenie ale zupełnie od dawna samodzielnej nie przyjęli do przedszkola zbraku mijesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie specjalnie rozumiem jaką brudną robote? Przecież od tego jest pani pomoc w przedszkolu zeby pomagać dzieciom wlasnie wycierać za przeproszeniem obesrane pupy. Taki zawód wybrala i za to jej placa. Jeśli dziecko jest w przedszkolu kilka godzin dziennie lub kilkanaście to wiadomym jest ze przedszkole musi wspólpracowac z rodzicem i pomagać w takich rzeczach bo ma ogromny wplyw na wychowanie dziecka! Jak zgodzili sie przyjac dziecko z pieluchą to powinni teraz stanac na wysokosci zadania. Zazwyczaj jest wymóg zeby dzieci byly bez pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
jeszcze szukasz przepisów prawnych na gówno normalnie szok kobieta po twoim dziecku przata zbrudziło dywan i krzesła aty jeszcze szukasz przepisów prawnych kto ma gówna sprzątac i dupe wycierac twojemu dziecku juz widze co zniego wyrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulllkabuullka
u nas pozwalają na pampersy jedynie na drzemkę . Być może przyjęli go do przedszkola bo nie zrozumieli sytuacji . Myśleli że od czasu do czasu zdarza mu się popuścić jak jest zajęty zabawą ( co zdarza się wielu dzieciom) a okazało się że trzeba mu zmieniać pampersa za każdym razem bo w ogóle nie woła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pohamujcie się proszę trochę z tym słownictwem co? Nie powinnyście komuś wytykać tego jak wychowuje swoje dziecko, jeśli nie potraficie się kulturalnie wysłowić. Czyżby wasze mamy tez Was nie umiały wychować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
wiosenna mama owszem brudna robote jak dziecko uwali sie raz na jakis czas ale nie tak ze wygodnicka mamuska cche aby własnei brudna robote czyli nauke srania do wc robiła nauczycilka a nie ona bo oan jest zmecozna po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli tak bylo to zachowanie pani jest nie na miejscu i nieprofesjonalne. U nas panie w przedszkolu twierdzą ze dziecko nigdzie tak dobrze się nie rozwija jak w grupie gdzie widzi jak radzą sobie inne dzieci i wlaśnie bardzo chetnie pomagają w nauce wszystkiego. Oczywiscie panie same nic nie zdzialają jak mama w domu zalozy pieluchę, ale i odwrotnie się nie da. Po prostu trzeba się dogadać. Panie w przedszkolu zachęca, pokazą kibelki, opowiedzą ze wsyztskie dzieci tak robią itd... mama w domu będzie robilą to smao i w koncu sie uda. Nie jest powiedziane ze po 2 dniach bo niektóre dzieci nie lapią tego tak szybko. Ale innej opcji nie widzę bo inaczej to to po prostu nie wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×