Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaveaa

Nosicie skórzane rurki ?

Polecane posty

Gość malaveaa

Ja sie waham... bo to mocny trend, ale nigdy takich nie nosiłam.... Widzialam w Vero Modzie bardzo fajne, albo w New Yorkerze.. ale nie wiem jak je nosic, z paskiem czy bez ? z czym zestawic? czy takie spodnie sa w ogole wygodne ? Potrzebuja waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam te z NY, mierzyłam także w stradivariusie genialne. skórzane spodnie od kilku lat za mną chodziły a w tym roku nie mogłam się już oprzeć ;) nosze je do botków na szpilkach i futrzastych kamizelek, sweterków, tunik - w sumie do wszystkiego. moja siostra nosi klasycznie do białej, dopasowanej koszuli i długiego wisiorka i też fajnie wygląda. ja najbardziej lubię skórę łączyć z futrami lub "swetrowymi" materiałami dla złagodzenia looku. jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtteetrtre
Kurczę, jak byłam ok miesiąc temu w New Yorkerze to były tylko rozmiary M i w górę, a ja potrzebuję XS albo S... macie całe skórzane czy te ze wstawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trrtteetrtre ___ jesli potrzebujesz bardzo małego rozmiaru to zmierz te ze stradivariusa z zamkami przy kostkach - ja mam xs z NY a w stradivarym xs były już na mnie ciasne, musiałabym miec s. w kazdym razie zdecydowałam sie na NY bo były tańsze i bardziej klasyczne niż te ze stradivarego ale tamte też genialne - polecam. ja mam całe ze "skóry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtteetrtre
szał ciał, dzięki za odpowiedź :) Jest opcja, że nie zmieszczę się w te XS w biodrach, ale może :) Bardzo lubię zamki u dołu więc pójdę przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim31
Hej a może mi któraś w Was powiedzieć jaka jest cena takich spodni, też jestem na nie najarana, oglądałam sporo na allegro i szafie ale niema o jak przymierzyć na siebie, bo nie sztuka kupić za duże. Ja jestem drobniutka o w tym problem. Jestem ciekawa po ile chodą w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Tez mam smaka na skorzane rurki:D Widze,ze jestescie bardzo szczuple...ja nosze M ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są rewelacyjne noszę roz.M zakupi.łam sobie takie spodnie Terrenova wyglądają oszałamiająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
hmmm ciekawe czy w skorzanych rurkach bedzie zimno zima:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są hitem
ja marze o takich na gwiazdke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianin......
@szal cial - a skąd jestes ??? ja ostatnio w centrum handlowym naliczylem z 10 lasek w takich spodniach - wszystkie wyglądaly oszałamiająco!!!! do innych dziewczyn - nie wahajcie sie tylko kupuj im bardziej obcisle tym lepiej!!! faceci uwielbiaja dziewczyny w takich spodniach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny problem ze znowu
ół pl je nosi , znowu klonaria.A w terranowie są po 29 zeta .Najtaniej jak widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w której terranovie?
w każdej - w każdym mieście? gdzie konkretnie je widziałaś? (byly w zeszlym roku ale teraz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyny problem ze znowu
w łodzi na pietrynie , nie wiem czy w każdej .Ale kupowałam sweter i wisiały obok .Rozmiarówka od m w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w której terranovie?
to musze sprawdzic w moim miescie bo tydzen temu nie widzialam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweeweq
Widziałam je w Terranovie jakieś 2 miesiące temu, niestety nie było mojego rozmiaru (XS lub S). Czy orientujecie się czy dostanę je jeszcze gdzieś w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szczecinie brak
jak ktos napisał wyzej byly chyba w zeszlym sezonie czyli jakis rok temu - tez zaluje ze ie kupilam na zapas... cos tam na allegro sprzedaja po ok 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ORSAY są fajne
takie w kroju jeansowym - czarne skórzane ale za 139 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worcelos
te tanie (do ok 150 zł) to zwykłe plastikowo-gumowe spodnie, super wyglądaja ale są niepraktyczne. Najlepsze są te 100% ze skóry ale cena juz zdecydowanie wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa skóra wypycha się (i na trwałe) na kolanach i na tyłku i bardzo szybko spodnie raczą przestać wyglądać estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleena nevera
Ja zawsze takie spodnie chciałam, ale raz że brakowało mi odwagi, a dwa- trudno było je namierzyć. Ostatnio sytuacja się zmieniła :) Kupiłam sobie czarne skórzane rurki w New Yorkerze choc nie bylam pewna, czy to aby na pewno dla mnie. I okazało się ze są super !!!! Jak juz ktos napisał prezentują się oszałamiająco, sa megawygodne! :) To mnie mocno przekonało żeby spróbowac tak chodzic na codzien, wiece skórzane spodnie + skórzana kurtka... To jest świetne! Doszło do tego, że mam juz 6 par takich rurek (3 pary czarnych, białe, czerwone i kremowe) i wlasciwie to juz sobie nie wyobrażam chodzic w innych spodniach :):) Szczerze polecam niezdecydowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o skorzanej
sukience? bez ramiaczek i krotka z very mody, kupilam ja juz w tamtym roku ale nie moge sie odwazyc jej zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eleena newer
a pokaz nam swoje foty w tych spodniach!!! naprawde masz az 6 par?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a która z was załozyła
takie na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie teraz na topie sa
takie spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolka8409
bardzo chciałam kupić sobie spodnie rurki ze skóry ekologicznej ale mam taki problem nosze rozmiar 34 i nigdzie nie mogę kupić fajnych w tym rozmiarze. może ktoś pomoże widzieliście gdzieś? najbardziej podoba mi się model z terranovy ale oczywiście nie mogłam dostać w małym rozmiarze. W new yorkerze wogóle nie widziałam generalnie nie umiem się chyba poruszać po tym sklepie bo nigdy nic znaleźć nie mogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×